روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس ایالات متحده چند روز قبل از مرج، استیکینگ اتریوم با سود بالا را عرضه کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ منتشر شد.

بایننس ایالات متحده چند روز قبل از مرج، استیکینگ اتریوم با سود بالا را عرضه کرد

بایننس ایالات متحده آخرین صرافی بزرگ ارز دیجیتال است که استیکینگ اتریومرا در پلتفرم خود راه اندازی کرده است. این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد که کاربران می توانند دومین ارز دیجیتال بزرگ را بر اساس ارزش بازار به اشتراک بگذارند و با نرخ پایه 6 درصد سود سالانه پاداش دریافت کنند. بایننس با این اقدام یک …

نوشته بایننس ایالات متحده چند روز قبل از مرج، استیکینگ اتریوم با سود بالا را عرضه کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بایننس ایالات متحده آخرین صرافی بزرگ ارز دیجیتال است که استیکینگ اتریومرا در پلتفرم خود راه اندازی کرده است.این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد که کاربران می توانند دومین ارز دیجیتال بزرگ را بر اساس ارزش بازار به اشتراک بگذارند و با نرخ پایه 6 درصد سود سالانه پاداش دریافت کنند.بایننس با این اقدام یک پله بالاتر از رقبای اصلی خود لیدو (Lido) و کوین بیس قرار می گیرد که در حال حاضر به ترتیب 3.5 و 3.25 درصد سود سالانه را برای ETH استیک شده ارائه می دهند. پلتفرم های وام دهی کریپتو مانند BlockFi و Nexo علیرغم استفاده از یک مدل کسب وکار نسبتاً پرریسک و با پاداش بالا، به ترتیب تنها 4 و 5 درصد APY را در ETH سپرده گذاری شده ارائه می کنند.به گفته Binance US، با این حال، پاداش های استیکینگ براساس حجم کارمزد تراکنش های اتریوم در میان عوامل دیگر ممکن است تغییر کند.برایان شرودر، مدیرعامل بایننس ایالات متحده در بیانیه ای مطبوعاتی گفت:در حالی که شبکه اتریوم به سمت به روزرسانی مرج پیش می رود، ما خوشحالیم که اکنون ETH سپرده گذاری شده را با برخی از بالاترین پاداش های APY در صنعت ارائه می کنیم.«مرج» به ارتقای اتریوم که مدت ها در انتظار آن بود اشاره دارد که لایه اجماع شبکه، معروف به Beacon chain، را با لایه اجرایی آن، که شبکه اصلی اتریوم فعلی است، ترکیب می کند. این ادغام انتقال اتریوم از مکانیزم اجماع اثبات کار به اثبات سهام را تکمیل می کند.در حال حاضر انتظار می رود این ادغام بین 13 و 15 سپتامبر انجام شود. پس از آن زمان، کاربران اتریوم می توانند برای کمک به ایمن کردن شبکه ETH خود را به اشتراک بگذارند و در عین حال پاداش های ETH را در این فرآیند دریافت کنند.بر اساس اعداد فعلی زنجیره بیکن، گروه Amber، یک شرکت خدمات مالی ارزهای دیجیتال، تخمین زده است که جوایز اعتبارسنجی ها می تواند بین 8 تا 12 درصد APY باشد. اما یک مشکل وجود دارد. برای اینکه کاربران انفرادی باشند، باید حداقل 32 ETH را به شبکه واگذار کنند. این تعداد اتریوم با قیمت های فعلی تقریباً 50000 دلار ارزش دارد که برای اکثر کاربران زیاد است.به این ترتیب، کاربران به سرعت به سمت استفاده از پلتفرم های متمرکز استیکینگ، که به عنوان استخر استیکینگ شناخته می شوند، گرایش پیدا کرده اند. اگرچه این ارائه دهندگان هزینه هایی دریافت می کنند که به سود سهامداران کاهش می یابد، اما به طور قابل توجهی مانع مالی برای ورود به بازار کاهش می دهند. به عنوان مثال، بایننس ایالات متحده، برای شروع به کار فقط به 0.001 اتریوم نیاز دارد، که با قیمت های امروزی، تقریباً 1.50 دلار ارزش دارد.در حال حاضر، تنها چهار ارائه دهنده سهام – لیدو، کراکن، کوین بیس و بایننس – تقریباً دو سوم ETH استیک شده را کنترل می کنند. این بدان معناست که چند شرکت بزرگ در حال حاضر نقش مهمی در اعتبارسنجی تراکنش های شبکه دارند که با توجه به تحریم های وزارت خزانه داری علیه تورنادو کش در ماه گذشته، نگرانی هایی را در مورد سانسور شدن برخی از تراکنش ها در سطح پروتکل ایجاد کرده است.پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس ایالات متحده چند روز قبل از مرج، استیکینگ اتریوم با سود بالا را عرضه کرد از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×