روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " طرح پیشنهادی کوین‌بیس می تواند باعث شود makerdao سالانه 24 میلیون دلار درآمد داشته باشد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ منتشر شد.

طرح پیشنهادی کوین‌بیس می تواند باعث شود makerdao سالانه 24 میلیون دلار درآمد داشته باشد

طرح پیشنهادی کوین بیس که به تازگی ارائه شده است که در صورت تأیید جامعه MakerDAO می تواند سالانه 24 میلیون دلار درآمد کسب کند. این پیشنهاد تنها چند روز پس از تلاش بزرگ رون کریستنسن (Rune Christensen) برای کاهش وابستگی پروتکل MakerDAO به USDC به عنوان وثیقه ارائه شد. طرح کوین بیس طرح کوین بیس می تواند تغییرات قابل …

نوشته طرح پیشنهادی کوین بیس می تواند باعث شود MakerDAO سالانه 24 میلیون دلار درآمد داشته باشد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

طرح پیشنهادی کوین بیس که به تازگی ارائه شده است که در صورت تأیید جامعه MakerDAO می تواند سالانه 24 میلیون دلار درآمد کسب کند.این پیشنهاد تنها چند روز پس از تلاش بزرگ رون کریستنسن (Rune Christensen) برای کاهش وابستگی پروتکل MakerDAO به USDC به عنوان وثیقه ارائه شد.طرح کوین بیس می تواند تغییرات قابل توجهی در برنامه رشد استراتژیک MakerDAO ایجاد کند. در طرح کوین بیس پیشنهاد شده است که MakerDAO حدود 1.6 میلیارد USDC را در Prime، پلتفرم نهادی آن سپرده گذاری کند. در صورت تصویب این پیشنهاد، MakerDAO بازدهی سالانه 1.5 درصدی را شاهد خواهد بود که به معنای درآمد سالانه 24 میلیون دلاری بیشتر است.MakerDAO به کاربران اجازه می دهد استیبل کوین DAI خود را در برابر وثیقه های سپرده شده توسط کاربران در پروتکل آن ضرب کنند. در ابتدا، این پلتفرم فقط از ETH به عنوان وثیقه پشتیبانی می کرد، اما در حال حاضر از دارایی های جدید بیشتری به عنوان وثیقه پشتیبانی می کند. بر اساس داده های به دست آمده از Daistats، استیبل کوین USDC بخش قابل توجهی از این دارایی هاست و تقریباً کمی بیش از یک سوم از ارزش کل 9.3 میلیارد دلاری آن قفل شده است.طرح پیشنهادی کوین بیس در بحبوحه تلاش بنیانگذار MakerDAO، برای بازسازی پروتکل و کاهش اتکای آن به USDC، به آن کمک می کند تا با چالش هایی مانند تحریم Tornado Cash توسط دولت ایالات متحده سازگار شود. رون همچنین امیدوار است که کاهش اتکا به استیبل کوین های متمرکز می تواند به محافظت از پروتکل در برابر تحریم های بیشتر کمک کند که به طور بالقوه می تواند صادرکنندگان استیبل کوین مانند MakerDAO را دچار بحران کند.پیشنهاد کوین بیس می تواند طرح کریستنسن برای وابستگی کمتر MakerDAO به استیبل کوین ها برای کسب درآمد را تضعیف کند. گرچه کریستنسن هیچ نقش رسمی در MakerDAO ایفا نمی کند، همچنان یک صدای تأثیرگذار در جامعه است و برای جدا کردن DAI از پیوند با دلار آمریکا تلاش کرده است. این حرکت به طور قابل توجهی اتکای پروتکل به USDC و سایر دارایی ها را در چند سال آینده کاهش می دهد و قرار گرفتن آن در معرض دارایی های دنیای واقعی را تا سال 2026 به 25 درصد محدود می کند.پیشنهاد مطالعه: بررسی MakerDAO ؛ نگاهی عمیق و کلیSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " طرح پیشنهادی کوین‌بیس می تواند باعث شود makerdao سالانه 24 میلیون دلار درآمد داشته باشد از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×