روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " همکاری grayscale و foundry digital برای راه‌اندازی محصولات سرمایه‌گذاری استخراج بیت‌کوین! از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ منتشر شد.

همکاری grayscale و foundry digital برای راه‌اندازی محصولات سرمایه‌گذاری استخراج بیت‌کوین!

موسسۀ Grayscale که بزرگترین نهاد مدیریت دارایی دیجیتال جهان است از محصول جدیدی رونمایی کرد که امکان سرمایه گذاری در بخش استخراج بیت کوین و تجهیزات آن را فراهم می سازد. این صندوق قصد دارد تا برای خرید ماینرهای بیت کوین ASIC بودجۀ لازم را جمع آوری کرده و آن ها را در اختیار شرکت Foundry Digital قرار دهد. Foundry Digital …

نوشته همکاری Grayscale و Foundry Digital برای راه اندازی محصولات سرمایه گذاری استخراج بیت کوین! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

موسسۀ Grayscale که بزرگترین نهاد مدیریت دارایی دیجیتال جهان است از محصول جدیدی رونمایی کرد که امکان سرمایه گذاری در بخش استخراج بیت کوین و تجهیزات آن را فراهم می سازد.این صندوق قصد دارد تا برای خرید ماینرهای بیت کوین ASIC بودجۀ لازم را جمع آوری کرده و آن ها را در اختیار شرکت Foundry Digital قرار دهد. Foundry Digital به نیابت از سرمایه گذاران این ماینرها را مدیریت خواهد کرد.طبق اطلاعات مندرج در سایت رسمی Grayscale، این موسسه مدیریت مالی قصد ایجاد یک مدل درآمدزایی متمایز با سرمایه گذاری های سنتی را دارد. Grayscale می خواهد تا با خرید-فروش روزانۀ بیت کوین، درآمد حاصله را در فواصل زمانی سه ماهه بین سرمایه گذاران توزیع کند.با فرارسیدن زمستان کریپتو شاهد افت 70 درصدی ارزش بیت کوین از اوج تاریخ خود در ماه نوامبر سال گذشته (آبان 1400) بوده ایم. این روند نزولی موجب ورشکستگی و توقف فعالیت برخی از حاضرین صنعت کریپتو نیز شد که در بین آن ها تولیدکنندگان تجهیزات استخراج بیت کوین بیشترین آسیب را تجربه کردند.این موسسه با استناد بر چرخۀ چهار مرحله ای استخراج (Rising Bull ،Mining Gold Rush ،Inventory Flush و Shakeout) اقدام به سرمایه گذاری بر سود آتی بیت کوین کرده است. Grayscale معتقد است که چرخۀ استخراج هم اکنون در مرحلۀ Inventory Flush قرار دارد، در این مرحله نرخ هش مانند گذشته بالا است اما قیمت بیت کوین به میزان قابل توجهی کاهش خواهد یافت. طبق این نظریه، در مرحلۀ بعدی یعنی Shakeout ماینرها تجهیزات خود را خاموش کرده و منجر به افت نرخ هش خواهند شد.دسترسی به این محصول تنها برای سرمایه گذاران معتبر ممکن بوده و نیازمند داشتن حداقل 25 هزار دلار سپرده گذاری اولیه است.پیشنهاد مطالعه: چگونه امنیت دارایی های دیجیتال خود را حفظ کنیم؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " همکاری grayscale و foundry digital برای راه‌اندازی محصولات سرمایه‌گذاری استخراج بیت‌کوین! از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×