روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " مقامات شرکت متا از وجود باگ‌های متعدد اپلیکیشن متاورس horizon worlds خبر می‌دهند! از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ منتشر شد.

مقامات شرکت متا از وجود باگ‌های متعدد اپلیکیشن متاورس horizon worlds خبر می‌دهند!

Vishal Shah، مسئول بخش متاورس شرکت فیسبوک (متا)، از وجود باگ های متعددی در اپلیکیشن Horizon Worlds خبر داد که پایداری و کارایی آن را دچار مشکل کرده است. وی در گزارش جدید خود به این مطلب اشاره کرد که حتی کارمندان شرکت متا نیز از این اپلیکیشن استقبال نکرده اند. باگ های متعدد اپلیکیشن Horizon Worlds این …

نوشته مقامات شرکت متا از وجود باگ های متعدد اپلیکیشن متاورس Horizon Worlds خبر می دهند! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

Vishal Shah، مسئول بخش متاورس شرکت فیسبوک (متا)، از وجود باگ های متعددی در اپلیکیشن Horizon Worlds خبر داد که پایداری و کارایی آن را دچار مشکل کرده است. وی در گزارش جدید خود به این مطلب اشاره کرد که حتی کارمندان شرکت متا نیز از این اپلیکیشن استقبال نکرده اند.این مقام رسمی شرکت متا با تصدیق کیفیت نامطلوب Horizon Worlds از یک طرح اصلاحی برای رفع این باگ ها خبر داد که ممکن است تا پایان سال میلادی جاری به طول انجامد. وی هدف اصلی این طرح را برطرف کردن مشکلات کیفی و چالش های فنی پیش از عرضۀ Horizon Worlds به کاربران بیشتر عنوان کرد.Horizon Worlds اپلیکیشن رسمی متا و تنها راه تجربۀ جهان متاورس برای کاربرانی است که هدست های واقعیت مجازی Meta Quest را خریداری کرده اند. شرکت متا به تازگی خبر توسعۀ نسخۀ مبتنی بر وب این برنامه را داده است اما از افشای اطلاعات تکمیلیِ آن خودداری کرده است.پیش از این در کوین ایران خواندیم که کیفیت بصری این اپلیکیشن بسیار پایین است و انتقادهای فراوانی را درپی داشته است.عدم استقبال کارمندان متا از Horizon Worldsمارک زاکربرگ معتقد است متاورس و توسعۀ آن برای پیشرفت آتی شرکت متا بسیار حیاتی است. شرکت متا در ماه جولای (تیر) به دلیل عملکرد ضعیف Reality Labs، بخش متاورس خود، 2.8 میلیارد دلار ضرر دید. Vishal Shah نیز با اشاره به اهمیت این حوزه در یادداشت خود نوشت:«پس از راه اندازی Horizon Worlds در سال پیش شاهد عملکرد قدرتمند هستۀ مرکزی این برنامه بودیم که مانند یک شبکۀ مجازی قادر به ساختن جهان های جذاب است».وی در ادامه با تصدیق عدم استقبال کارمندان این شرکت از Horizon Worlds از اواسط ماه سپتامبر (24 شهریور) تا کنون، اظهار داشت:«کلیۀ کارمندان این شرکت باید با جدیت تمام Horizon Worlds را پیگیری کرده و با امکانات آن آشنا شوند. این کار تنها با استفاده از آن همراه با دوستان و همکاران میسر خواهد شد».پیشنهاد مطالعه: پرتقاضاترین مهارت ها برای پیدا کردن شغل در متاورس (Metaverse)Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مقامات شرکت متا از وجود باگ‌های متعدد اپلیکیشن متاورس horizon worlds خبر می‌دهند! از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×