روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " باهاما به منظور محافظت از دارایی سرمایه‌گذاران 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های ftx را مصادره کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ منتشر شد.

باهاما به منظور محافظت از دارایی سرمایه‌گذاران 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های ftx را مصادره کرد

در حالی که سم بنکمن-فرید منتظر محاکمه سوم ژانویه (3 دی) خود در محدوده خانه والدینش است، بانک SCB باهاما فاش کرده است که 3.5 میلیارد دلار رمزارز را از FTX Digital Markets زیرشاخه باهامایی این صرافی رمزارز منحل شده، توقیف کرده است. رگولاتورهای باهاما اعلام کردند که این دارایی ها برای حفظ امنیت مالی سرمایه گذاران …

نوشته باهاما به منظور محافظت از دارایی سرمایه گذاران 3.5 میلیارد دلار از دارایی های FTX را مصادره کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

در حالی که سم بنکمن-فرید منتظر محاکمه سوم ژانویه (3 دی) خود در محدوده خانه والدینش است، بانک SCB باهاما فاش کرده است که 3.5 میلیارد دلار رمزارز را از FTX Digital Markets زیرشاخه باهامایی این صرافی رمزارز منحل شده، توقیف کرده است.رگولاتورهای باهاما اعلام کردند که این دارایی ها برای حفظ امنیت مالی سرمایه گذاران توقیف شده و هدف نهایی، بازگرداندن آن ها طبق صلاحدید دادگاه، به کاربرانی است که با سقوط FTX متحمل خسارت شده اند.اقدامات انجام شده پس از تشکیل پرونده ورشکستگیطبق گزارش بلومبرگ، این دارایی ها در 12 نوامبر (21 آبان) و یک روز پس از اعلام ورشکستگی FTX، مصادره شد.نکته جالب توجه این است که طبق گفته مقامات باهامایی، مصادره رمزارزهای مذکور به دلیل توصیه SBF انجام شده است. بر اساس گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX به SCB هشدار داده بود که در صورت عدم انجام اقدامات لازم، با «خسارات قریب الوقوع» وجوه مشتریان مواجه خواهند شد.به طوری که تنها چند ساعت پس از اعلام ورشکستگی، 372 میلیون دلار توکن به سرقت رفت و براساس گزارش ها بیش از نیمی از مبلغ 700 میلیون دلار از FTX خارج شد. تصمیم محتاطانه ای که توسط SCB اتخاذ شد احتمالاً از ایجاد خسارت های بیشتر جلوگیری کرد.وجوه به صلاحدید دادگاه به سرمایه گذاران بازگردانده می شودبر اساس بیانیه مطبوعاتی ارائه شده توسط مقامات باهاما، 3.5 میلیارد دلاری که در حال حاضر در یک کیف پول دیجیتال متعلق به SCB نگهداری می شود، به صاحبان اصلی آن ها بازگردانده خواهد شد.دارایی های دیجیتال منتقل شده در 12 نوامبر 2022 (21 آبان)، به صورت موقت توسط کمیسیون نگهداری می شود، تا زمانی که با حکم دادگاه عالی باهاما بتوانند آن را مشتریان، مال باختگان و مالکان اصلی آن ها بازگردانند. SCB همچنین تأکید کرد به تحقیقات خود در مورد سقوط FTX ادامه خواهد داد. این تحقیقات به طور خاص به رابطه بین FTXDM و آلامدا (Alameda) مربوط می شود. اختلاط وجوه بین این دو نهاد هنوز توسط دادگاه در حال بررسی است.بدون شک این اقدام SCB کمک شایانی به سرمایه گذاران محلی FTX خواهد کرد؛ زیرا همانطور که مدیرعامل موقت FTX پیش تر اعلام کرده بود مشتریان بین الملل به نسبت مشتریان مستقر در ایالات متحده، بیشتر در معرض خطر از دست دادن درصد قابل توجهی از سرمایه خود هستند.پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارندSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " باهاما به منظور محافظت از دارایی سرمایه‌گذاران 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های ftx را مصادره کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×