روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در مورد چشم‌انداز بیت کوین در سال 2023 هیجان‌زده است از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ منتشر شد.

نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در مورد چشم‌انداز بیت کوین در سال 2023 هیجان‌زده است

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی «پدر پولدار، پدر فقیر» گفت با توجه به چشم انداز بیت کوین در سال 2023 بیت کوین های بیشتری (BTC) را خریداری خواهد کرد. شایان ذکر است، کیوساکی در توییتی که در 31 دسامبر، درست قبل از سال جدید ارسال کرد، نوشت دلیل اینکه در حال حاضر صرفاً نسبت به BTC نظر …

نوشته نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در مورد چشم انداز بیت کوین در سال 2023 هیجان زده است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب مالی «پدر پولدار، پدر فقیر» گفت با توجه به چشم انداز بیت کوین در سال 2023 بیت کوین های بیشتری (BTC) را خریداری خواهد کرد.شایان ذکر است، کیوساکی در توییتی که در 31 دسامبر، درست قبل از سال جدید ارسال کرد، نوشت دلیل اینکه در حال حاضر صرفاً نسبت به BTC نظر مثبتی دارد، این است که به نظر او کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) شرایط اکثر آلتکوین ها را با مقررات سختگیرانه خود «در هم می ریزد».من در مورد آینده بیت کوین بسیار هیجان زده هستم. چرا؟ زیرا بیت کوین مانند طلا، نقره و نفت به عنوان یک کالا طبقه بندی می شود. بیشتر توکن های رمزارزی به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی می شوند و مقررات SEC اکثر آ ن ها را از بین می برد. بنابراین، بیت کوین بیشتری خواهم خرید.به گفته کیوساکی، اقدامات پیشنهادی SEC بخش عمده ای از ارزهای دیجیتال جایگزین را از بین می برد. او ادامه داد که چرا بیت کوین بیشتری را تا سال 2023 خریداری می کند، زیرا قدرت بیت کوین این است که به عنوان کالایی مشابه طلا و نقره شناخته می شود.در ژوئن 2022، یک لایحه دو حزبی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال ارائه شد، هدف اصلی قانون پیشنهادی ایجاد مقررات برای بسیاری از ارزهای دیجیتال بود. این معیار شامل طبقه بندی ای است که ارزهای دیجیتال جایگزین را در اختیار SEC قرار می دهد. از سوی دیگر، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، مسئول نظارت بر وضعیت بیت کوین در طبقه بندی کالاها خواهد بود.در اواسط ماه دسامبر، SEC اعلام کرد که FTT، توکن بومی صرافی ارزهای دیجیتال ورشکسته FTX را در یک شکایت به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی کرده است. این اقدام شایعات و سؤالاتی را در مورد وضعیت حقوقی سایر توکن های معامله شده در صرافی های متمرکز و همچنین پیامدهایی که این توسعه ممکن است برای پلتفرم های دیگر داشته باشد، ایجاد کرده است.کیوساکی، حامی قدیمی بیت کوین، ماه گذشته پیش بینی کرد که دارندگان طلا، نقره و بیت کوین زمانی که فدرال رزرو، خزانه داری و وال استریت به چاپ تریلیون ها دلار روی آورند، رونق خواهند یافت. او پیش بینی کرد که بزرگترین بازنده ها «پس اندازکنندگان فیات» خواهند بود.پس از فرونشستن هیاهوی پس از سقوط FTX، کیوساکی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین ممکن است به 10000 دلار کاهش یابد. او همچنین گفت که قصد دارد با توجه به چشم انداز بیت کوین در سال 2023 در دوران کاهش احتمالی ارزش بیت کوین به بین 10000 تا 12000 دلار در نتیجه فروش عمده تعداد دارایی های خود را افزایش دهد.پیشنهاد مطالعه: نسخهٔ صوتی کتاب قصه بیت کوین برای کودکان + ویدیوSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در مورد چشم‌انداز بیت کوین در سال 2023 هیجان‌زده است از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×