روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " افزایش فعالیت نهنگ‌های اتریوم ، آیا eth در سال 2023 عملکرد بهتری از بیت‌کوین خواهد داشت؟ از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ منتشر شد.

افزایش فعالیت نهنگ‌های اتریوم ، آیا eth در سال 2023 عملکرد بهتری از بیت‌کوین خواهد داشت؟

تراکنش نهنگ های شبکه اتریوم ($ETH) اخیراً افزایش یافته و از 410 تراکنش فراتر رفته است. در اوایل این هفته پس از اینکه اتریوم به پایین ترین قیمت خود در 16 دسامبر نزدیک شد، خرید در کف از یک میلیون دلار فراتر رفت. طبق گفته شرکت تحلیلی زنجیره ای سانتیمنت (Santiment)، تراکنش نهنگ های اتریوم پس از افزایش قیمت ها …

نوشته افزایش فعالیت نهنگ های اتریوم ، آیا ETH در سال 2023 عملکرد بهتری از بیت کوین خواهد داشت؟ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تراکنش نهنگ های شبکه اتریوم ($ETH) اخیراً افزایش یافته و از 410 تراکنش فراتر رفته است. در اوایل این هفته پس از اینکه اتریوم به پایین ترین قیمت خود در 16 دسامبر نزدیک شد، خرید در کف از یک میلیون دلار فراتر رفت.طبق گفته شرکت تحلیلی زنجیره ای سانتیمنت (Santiment)، تراکنش نهنگ های اتریوم پس از افزایش قیمت ها در اوایل این هفته، از زیر 1200 دلار به ازای هر توکن به حدود 1250 دلار در زمان نگارش این خبر رسید.تراکنش نهنگ های اتریوم به عنوان تراکنش هایی با ارزش بین 100000 تا 1 میلیون دلار تعریف می شوند. البته شایان ذکر است که فعالیت دارندگان بزرگ اتریوم را باید با احتیاط رصد کرد، زیرا در حالی که افزایش تراکنش نهنگ های می تواند نشانه ای از اطمینان باشد، اما ممکن است این سرمایه گذاران صرفاً به دنبال استفاده از قیمت کوتاه مدت باشند.اواخر سال گذشته، گزارش بلومبرگ اینتلیجنس نشان داد که اتریوم ممکن است در چند ماه آینده عملکرد بهتری از بیت کوین (BTC) داشته باشد. این گزارش به پیشرفت های اتریوم در مقایسه با بیت کوین و این واقعیت اشاره می کند که تحت تأثیر کاهش قیمتی که بر اکثر دارایی های دیگر تأثیر گذاشته است، قرار نگرفته است.این گزارش همچنین اشاره کرد که نوسانات سالانه اتریوم حدود 1.3 برابر بیت کوین است، به این معنی که ممکن است بیشتر در معرض نوسانات قیمت باشد. با وجود این، نویسندگان گزارش بر این باورند که اتریوم احتمالاً پس از رفع گرد و غبار ناشی از رکود اخیر در دارایی های ریسک پذیر، عملکرد بهتری از بیت کوین خواهد داشت.به تازگی، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، پنج دسته برنامه کلیدی را معرفی کرده است که او را در مورد اکوسیستم اتریوم هیجان زده می کند: پول، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، سیستم های هویت، سازمانهای مستقل غیرمتمرکز (DAO) و اپلیکیشن های کاربردی ترکیبی. بوترین در یک پست وبلاگی در مورد پیشرفت در هر یک از این زمینه ها و پتانسیل آنها برای آینده بحث کرد.در دسته پول، او توسعه استیبل کوین ها و فناوری مقیاس بندی را برجسته کرد، و در DeFi به پتانسیل ثبات پس از یک دوره مازاد سرمایه اشاره کرد. سیستم های هویتی، مانند Sign In With Ethereum و سرویس انتخاب نام اتریوم، به کاربران امکان اثبات هویت و دسترسی به خدمات را ارائه می دهند، در حالی که DAO ساختارهای حاکمیت غیرمتمرکز را ارائه می دهد. برنامه های کاربردی ترکیبی، که ترکیبی از بلاکچین و سایر سیستم ها هستند، مدل های اعتماد بهبود یافته ای را به ویژه در سیستم های رأی گیری ارائه می دهند.پیشنهاد مطالعه:راهنمای ترید اتریوم برای مبتدی هاSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " افزایش فعالیت نهنگ‌های اتریوم ، آیا eth در سال 2023 عملکرد بهتری از بیت‌کوین خواهد داشت؟ از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×