روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " cz: صرافی ftx میلیون‌ها دلار برای گزارش‌های fud در مورد بایننس به رسانه‌ها پرداخت کرده است از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ منتشر شد.

cz: صرافی ftx میلیون‌ها دلار برای گزارش‌های fud در مورد بایننس به رسانه‌ها پرداخت کرده است

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است که FTX هزینه بیشتر گزارش های مرتبط با ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) پیرامون بایننس را تأمین کرده است. گزارش های FUD درباره بایننس با بودجه FTX ؟ مدیر عامل بایننس یک جلسه در فضای توییتر برگزار کرد و تأکید کرد که FUD پیرامون شبکه رمز ارزی او اخیراً توسط …

نوشته CZ: صرافی FTX میلیون ها دلار برای گزارش های FUD در مورد بایننس به رسانه ها پرداخت کرده است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس معتقد است که FTX هزینه بیشتر گزارش های مرتبط با ترس، عدم قطعیت و شک (FUD) پیرامون بایننس را تأمین کرده است.مدیر عامل بایننس یک جلسه در فضای توییتر برگزار کرد و تأکید کرد که FUD پیرامون شبکه رمز ارزی او اخیراً توسط FTX تأمین مالی شده است.ژائو ادعا کرد که FTX بیش از 43 میلیون دلار برای انتشار مقالات منفی در مورد صرافی بایننس به یک سایت انتشار اخبار ارز دیجیتال پرداخت کرده است. وی خاطرنشان کرد که از ابتدا به اخبار منفی در حال پخش توجه داشته است.فکر نمی کنم این اخبار متوقف شوند، اما گمان نکنم در آینده چندان آسیبی به ما برسانند.— مدیر عامل بایننس.تبعات ناشی از سقوط FTX به صنعت کریپتو سرایت کرد و به ضرر چشمگیری منجر شد، و فشار زیادی بر صرافی های ارز دیجیتال برای ارائه اثبات ذخایر خود وجود داشت.در ماه دسامبر، بایننس متحمل یک سری حملات FUD شد. سوالاتی در مورد اثبات ذخایر منتشر شده توسط صرافی بایننس مطرح شد. برخی اشاره کردند حسابرس صرافی از روش های انتخاب شده توسط Binance برای محاسبه اثبات ذخایر استفاده کرده است. عده ای به سلامت مالی بایننس شک داشتند.در 12 دسامبر، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه دادستان های ایالات متحده چندین مدیر اجرایی در شبکه بایننس، از جمله خود ژائو را دستگیر خواهند کرد. در حالی که FUD از طریق بسیاری از کانال ها پخش می شد، چانگ پنگ ژائو ادعا کرد که FTX مقصر اصلی است.علی رغم مذاکرات FUD، چانگ پنگ ژائو جامعه ارزهای دیجیتال را به دلیل توانایی کافی برای جلوگیری از فریب خوردن تحسین کرد. او اشاره کرد که امروزه بسیاری از کاربران در فضای کریپتو به اندازه کافی باهوش اند.مشکلات بین FTX و بایننس از درگیری های گذشته بین چانگ پنگ ژائو و رئیس سابق FTX سم بنکمن فرید ناشی می شود. این دو ظاهراً در مورد درخواست SBF برای مقررات بیشتر ارزهای دیجیتال اختلاف نظر داشتند.پیشنهاد مطالعه: شاخص ترس و طمع (Fear and Greed) چیست؟ چگونه از شاخص ترس و طمع در بازار رمز ارزها استفاده کنیم؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " cz: صرافی ftx میلیون‌ها دلار برای گزارش‌های fud در مورد بایننس به رسانه‌ها پرداخت کرده است از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×