روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " starkware فناوری بی‌نیاز از دانش خود را برای مقیاس‌بندی اتریوم اپن‌سورس می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ منتشر شد.

starkware فناوری بی‌نیاز از دانش خود را برای مقیاس‌بندی اتریوم اپن‌سورس می‌کند

StarkWare شرکت توسعه دهنده راه حل های مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم، StarkEx و StarkNet است. این شرکت برای کمک به بزرگترین پلتفرم قراردادهای هوشمند جهان برای دستیابی به تراکنش های سریع تر و ارزان تر از فناوری بی نیاز از دانش استفاده می کند که صدها هزار تراکنش را خارج از زنجیره در کنار هم قرار می دهد و سپس هزینه آن ها را در …

نوشته StarkWare فناوری بی نیاز از دانش خود را برای مقیاس بندی اتریوم اپن سورس می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

StarkWare شرکت توسعه دهنده راه حل های مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم، StarkEx و StarkNet است. این شرکت برای کمک به بزرگترین پلتفرم قراردادهای هوشمند جهان برای دستیابی به تراکنش های سریع تر و ارزان تر از فناوری بی نیاز از دانش استفاده می کند که صدها هزار تراکنش را خارج از زنجیره در کنار هم قرار می دهد و سپس هزینه آن ها را در قالب یک تراکنش در زنجیره تأیید می کند.STARK Prover به Starknet Prover تغییر نام داده می شود و همراه با مجوز Apache 2.0 به توسعه دهندگان Web3 اجازه می دهد کد منبع نرم افزار را کپی کنند و تغییر دهند. همچنین آن ها می توانند، بدون نگرانی در مورد حق امتیاز تجاری، کپی ها یا اصلاحات خود را منتشر کنند.الی بن سیسن مدیرعامل StarkWare و یکی از بنیانگذاران آن روز یکشنبه گفت:این یک لحظه مهم برای مقیاس پذیری اتریوم، به صورت ویژه و برای رمزارزها به صورت عمومی است.او افزود که این فناوری STARK را «به عنوان یک کالای عمومی با منفعت همگانی در جایگاه واقعی خود قرار می دهد.»STARK در کلاس پروتکل های رمزارزی است، توسط بن سیسن اختراع شده و توسط StarkNet و StarkEx برای ارائه مقیاس و در عین حال حفظ امنیت بلاکچین زیربنایی اتریوم استفاده می شود.پایگاه کد StarkWare بر اساس نرم افزاری است که از ژوئن 2020 استفاده می شود و تراکنش های برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر StarkEx (dApps) مانند Immutable X، Sorare، و dYdX را ثابت می کند.StarkWare همچنین گفت ساخت Starknet Prover به صورت اپن سورس، دسترسی توسعه دهندگان به آن را افزایش می دهد و همکاری را در جامعه بهبود می بخشد. البته اجرای آن به زمان نیاز دارد و فاز نهایی تمرکززدایی از سهام فناوری شرکت را پس از تکمیل به نمایش می گذارد.بن سیسن گفت:ما Prover را عصای جادویی فناوری STARK می دانیم. البته، این فناوری در واقع جادو نیست، این فناوری حائز اهمیت است و امروز می گوییم که هر کسی که می خواهد باید آن را شخصی سازی کند. توسعه دهندگان باید دقیقاً بدانند این فناوری چگونه کار می کند، کد را اصلاح کنند، کد را ویرایش کنند و آن را بیشتر در دسترس دیگران قرار دهند.پیشنهاد مطالعه: نودهای اتریوم و شاردینگ – توضیحی برای شاردینگSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " starkware فناوری بی‌نیاز از دانش خود را برای مقیاس‌بندی اتریوم اپن‌سورس می‌کند از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×