روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " چانگ‌پنگ ژائو: بایننس سرمایه‌گذاری‌های احتمالی در ایالات متحده را متوقف خواهد کرد۱ از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ منتشر شد.

چانگ‌پنگ ژائو: بایننس سرمایه‌گذاری‌های احتمالی در ایالات متحده را متوقف خواهد کرد۱

در حالی که رگولاتورهای مالی ایالات متحده فشارها را بر شرکت های کریپتو را تشدید می کنند، چانگ پنگ ژائو “CZ”، مدیرعامل بایننس اعلام کرد شرکت او برنامه های سرمایه گذاری در این کشور را متوقف می کند. در توییتی که در 17 فوریه (28 اسفند) آقای ژائو که در محافل رمزارزی با نام CZ شناخته می شود، نوشت بایننس در حال …

نوشته چانگ پنگ ژائو: بایننس سرمایه گذاری های احتمالی در ایالات متحده را متوقف خواهد کرد۱ اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

در حالی که رگولاتورهای مالی ایالات متحده فشارها را بر شرکت های کریپتو را تشدید می کنند، چانگ پنگ ژائو “CZ”، مدیرعامل بایننس اعلام کرد شرکت او برنامه های سرمایه گذاری در این کشور را متوقف می کند.در توییتی که در 17 فوریه (28 اسفند) آقای ژائو که در محافل رمزارزی با نام CZ شناخته می شود، نوشت بایننس در حال حاضر سرمایه گذاری روی شرکت های ارز دیجیتال ورشکسته در ایالات متحده را نخواهد پذیرفت.مدیرعامل بایننس شایعات را رد کردCZ درباره گزارش هایی مبنی بر اینکه این صرافی رمزارز به طور کامل از تمام شرکا و پروژه های مستقر در ایالات متحده جدا می شود، توضیح داد. گزارش اولیه به نقل از یک منبع ناشناس ادعا کرده بود بایننس، با توجه به افزایش فشارهای نظارتی بر صنعت کریپتو، تصمیم دارد روابط خود را با بانک ها و شرکت های خدمات مالی آمریکایی قطع کند.این گزارش همچنین حاکی از آن است که بایننس در حال ارزیابی مجدد سرمایه گذاری های ریسک پذیر در ایالات متحده است و تصمیم دارد توکن های پروژه های رمزارزی مستقر در ایالات متحده، از جمله سیرکل (USDC) را حذف کند.این صرافی کریپتو که به کاربرانی از سراسر جهان خدمات رمزارزی ارائه می کند، مدت هاست تحت قوانین نظارتی چندین کشور از جمله هلند، بریتانیا و سنگاپور قرار گرفته است.اوایل هفته در فضای توییتر، CZ فضای نظارتی ایالات متحده را محکوم کرد و مدعی شد که فشارها بر مشاغل ارزهای دیجیتال افزایش یافته است. مدیرعامل بایننس همچنین مدعی شد رگولاتورها به بانک ها دستور داده اند که با شرکت های رمزارزی همکاری نکنند یا محافظه کارانه عمل کنند.اگر اظهارات CZ واقعی باشد، تصمیم اخیر بانک سنگاپور (Signature Bank) را توجیه می کند. این بانک دیگر به مشتریان رمزارز اجازه خرید یا فروش مقادیر کمتر از 100000 دلار را نمی دهد. بانک سنگاپور یکی از شرکای بانکی بایننس بود که به تسهیل پرداخت های دلاری برای مشتریان صرافی کمک می کرد. اما به دنبال تصمیم بانک، بایننس مجبور شد انتقال دلار آمریکا را به طور موقت متوقف کند.موضع سخت گیرانه رگولاتورها در مورد ارزهای دیجیتالعلاوه بر این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اقداماتی را علیه فعالان اصلی صنعت کریپتو از جمله صرافی های جمینی و کراکن آغاز کرد. علاوه بر این، رگولاتورها در نیویورک اخیراً پاکسوس (Paxos) را از انتشار استیبل کوین بایننس (BUSD)، سومین استیبل کوین بزرگ در بازار، منع کردند.رگولاتورهای ایالات متحده همچنین در برابر طرح یک میلیارد دلاری بایننس ایالات متحده برای خرید دارایی های شرکت کارگزاری Voyager Digital که اخیراً اعلام ورشکسته کرده است، مقاومت کردند. با این حال، اخیراً یکی از نمایندگان بایننس ایالات متحده اطمینان داده است که معامله این صرافی با وویجر ضمن رعایت تمام الزامات نظارتی مرتبط همچنان ادامه دارد. این سخنگو همچنین تصریح کرد که Binance.com بخشی از فرآیند مناقصه وویجر نبوده است.پیشنهاد مطالعه: آشنایی با قوانین ضد پول شویی ارزهای دیجیتال (AML)Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " چانگ‌پنگ ژائو: بایننس سرمایه‌گذاری‌های احتمالی در ایالات متحده را متوقف خواهد کرد۱ از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×