روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " حضور کوین ایران در اولین کنگره موبایل ایران از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ منتشر شد.

حضور کوین ایران در اولین کنگره موبایل ایران

اولین کنگره موبایل ایران با همکاری و حمایت اتاق اصناف، انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، انجمن تولیدکنندگان نرم افزار موبایل، اتحادیه فروشندگان موبایل و صوتی تصویری و اتحادیه صنف تجهیزات مخابراتی و ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تاریخ ۲ تا ۵ اسفند ماه از ساعت ۱۱ الی ۱۸ …

نوشته حضور کوین ایران در اولین کنگره موبایل ایران اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

وجه تمایز کنگره موبایل ایران با دیگر رویدادهای مشابه همچون تلکام و الکامپ در این است که این رویداد صرفا کارکرد نمایشگاهی ندارد؛ بلکه فرصتی است که میتوان نقشه راه اکوسیستم ارتباطات و موبایل کشور را با رویکرد توسعه در آن ترسیم کرد.همچنین در این رویداد پنل های تخصصی و استارتاپی زیست بوم موبایل ایران برگزار خواهد شد و مهمانان در هر پنل به مدت ۳۵ الی ۴۵ دقیقه می توانند به ارائه و بررسی ظرفیت های هر حوزه بپردازند. چالش استارتاپی این کنگره با حضور ۲۰ تا ۳۰ استارتاپ برگزار می شود و هر تیم می تواند در مدت زمان کوتاهی طرح خود را به طور کامل در حضور سرمایه گذاران و داوران ارائه کند و در انتها تیم برتر انتخاب خواهد شد.شرکت های حوزه بلاکچین و رمزارز با حضور در این رویداد بزرگ، فرصتی را برای بیان دغدغه ها و ایده پردازی به منظور یافتن راه حل های جدید پیدا خواهند کرد. کوین ایران نیز به عنوان یکی از حامیان رسانه ای اولین کنگره موبایل ایران در این رویداد حضور خواهد داشت.برنامه پنل های تخصصی زیست بوم موبایل ایران به شرح زیر خواهد بود: برنامه پنل های استارتاپی زیست بوم موبایل ایران نیز به ترتیب زیر خواهد بود:

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " حضور کوین ایران در اولین کنگره موبایل ایران از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×