روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " پشتیبانی بیشتر متامسک کیف پول از شبکه‌های لایه 2 با اضافه‌ شدن اپتیمیسم و آربیتروم از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ منتشر شد.

پشتیبانی بیشتر متامسک کیف پول از شبکه‌های لایه 2 با اضافه‌ شدن اپتیمیسم و آربیتروم

متامسک کیف پول گرم پرچمدار دنیای کریپتو این هفته پشتیبانی از شبکه و پل دو شبکه اصلی دیگر اضافه می کند. با اضافه شدن اپتیمیسم (Optimism) و آربیتروم (Arbitrum)، دو شبکه رو به رشد در اکوسیستم کریپتو، تعداد شبکه های پشتیبانی شده در این کیف پول در مجموع به 6 می رسد. اضافه شدن اپتیمیسم (Optimism) و آربیتروم …

نوشته پشتیبانی بیشتر متامسک کیف پول از شبکه های لایه 2 با اضافه شدن اپتیمیسم و آربیتروم اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

متامسک کیف پول گرم پرچمدار دنیای کریپتو این هفته پشتیبانی از شبکه و پل دو شبکه اصلی دیگر اضافه می کند. با اضافه شدن اپتیمیسم (Optimism) و آربیتروم (Arbitrum)، دو شبکه رو به رشد در اکوسیستم کریپتو، تعداد شبکه های پشتیبانی شده در این کیف پول در مجموع به 6 می رسد.اضافه شدن اپتیمیسم (Optimism) و آربیتروم (Arbitrum) به نوعی نشان دهنده مراحل پایانی مرحله بتای MetaMask Bridges است. محصول Bridges با خروج از نسخه بتا، برای اتصال و پل زدن به بقیه شبکه ها کمتر از 1 درصد کارمزد می گیرد، اما محدودیت انتقال آن بیشتر است و ثبات بهتری دارد.مفهوم Bridge مجموعه ای از پل های به دقت تنظیم شده است که متامسک از آن برای ارائه یک راه حل همه جانبه استفاده می کند. این کیف پول Connext، Hop، Celer cBridge و Polygon Bridge را به عنوان مجموعه ای از پل ها جمع آوری کرده است و به کاربران اجازه می دهد مسیر دلخواه خود یا یک مسیر پیشنهادی پیش فرض را انتخاب کنند.اکنون شش زنجیره در محصول Bridge پشتیبانی می شوند: اتریوم، پالیگان، اولانچ، زنجیره هوشمند بایننس و اکنون اپتیمیسم و آربیتروم. با افزودن پل ها، مجموعه رو به رشد متامسک خدمات کامل تری را ارائه می دهد که شامل مبادله، توانایی خرید، استیکینگ و البته پشتیبانی استاندارد تراکنش کیف پول شما می شود.آربیتروم، با وجود اینکه یکی از معدود زنجیره های اصلی بدون توکن بومی است، در DeFi طوفان به پا کرده است. طبق گفته DeFiLllama، این شبکه اکنون تقریباً 200 پروتکل بومی دارد و اکوسیستمی را تشکیل می دهد که با نزدیک به 2 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در رتبه چهارم DeFi قرار دارد.اپتیمیسم نیز موفقیت های مشابهی دارد. با این وجود، این بلاکچین با مجموع 1 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده در رتبه هفتم قرار دارد. برخلاف آربیتروم، اپتیمیسم دارای یک توکن بومی است و موفقیت اکوسیستم با پشتیبانی از ابزارهای زنجیره ای مانند آوه و Curve تضمین شده است. با این حال، به همان میزان آربیتروم، اپتیمیسم هم طی 6 تا 8 ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته است و بیش از 3 برابر در ارزش کل قفل شده در مقایسه با اواسط سال 2022 رشد کرده است.پیشنهاد مطالعه:آموزش کامل کیف پول متامسک MetaMask + ویدیوSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پشتیبانی بیشتر متامسک کیف پول از شبکه‌های لایه 2 با اضافه‌ شدن اپتیمیسم و آربیتروم از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×