روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " موتور بازی یونیتی جعبه ابزار تأییدشده web3 را برای متامسک، سولانا، دپر لبز اضافه می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ منتشر شد.

موتور بازی یونیتی جعبه ابزار تأییدشده web3 را برای متامسک، سولانا، دپر لبز اضافه می‌کند

یونیتی (Unity) یکی از محبوب ترین موتورهای توسعه دهنده بازی های سه بعدی، یک مجموعه «غیرمتمرکز» را در فروشگاه دارایی خود اضافه کرده است تا انواع ابزارها و پروتکل های Web3 را که سازگاری آن ها در بازی های ویدیویی ممکن است، به به برنامه نویسان ارائه دهد. این مجموعه شامل 13 «راه حل تأییدشده» مختلف است که یونیتی ادعا می کند برای استفاده …

نوشته موتور بازی یونیتی جعبه ابزار تأییدشده Web3 را برای متامسک، سولانا، دپر لبز اضافه می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

یونیتی (Unity) یکی از محبوب ترین موتورهای توسعه دهنده بازی های سه بعدی، یک مجموعه «غیرمتمرکز» را در فروشگاه دارایی خود اضافه کرده است تا انواع ابزارها و پروتکل های Web3 را که سازگاری آن ها در بازی های ویدیویی ممکن است، به به برنامه نویسان ارائه دهد.این مجموعه شامل 13 «راه حل تأییدشده» مختلف است که یونیتی ادعا می کند برای استفاده توسعه دهندگان آن ها را بررسی کرده است. این جعبه ابزار مجازی شامل آلگوراند (Algorand)، Aptos Labs، دپر لبز (Dapper Labs)،ایموتیبل ایکس (ImmutableX)، سولانا (Solana)، تزوس (Tezos)، و محصولات ConsenSys Infura و متامسک است. لیست کامل را می توانید در اعلامیه رسمی یونیتی ببینید.با خوشحالی اعلام می کنیم که MetaMask، @Infura_io، و Trufflesuite را در بخش غیرمتمرکز جدید فروشگاه Unity Asset فهرست کرده ایم تا توسعه دهندگان را برای ساخت بازی های web3 توانمند کنیم!— ConsenSys (@ConsenSys) 28 فوریه 2023علاقه یونیتی و استقبال از ابزارهای بازی Web3 گام بزرگ و ضروری برای آینده بازی های بلاکچین است. بسیاری از توسعه دهندگان مستقل هم از یونیتی برای توسعه بازی ها استفاده می کنند و مجموعه های Web3 مانند The Sandbox، Decentraland و Dogamí نیز با استفاده از نرم افزار یونیتی ساخته شده اند.بر اساس اطلاعات وب سایت یونیتی، تنها ابزارهایی از Web3 را تأیید می کند که قانونی، قابل اعتماد و در حال تکامل باشند، به این معنی که ابزارها توسط شرکت های عمومی ساخته شده اند، ویژگی ها و پشتیبانی قابل اعتمادی دارند و به طور فعال توسط سازندگانشان نگهداری می شوند.هر یک از 13 ابزار بازی Web3 را می توان مستقیماً از طریق فروشگاه دارایی یونیتی به پروژه ها اضافه کرد و سطح دیگری از سهولت پذیرش را بدون نیاز به جستجوی توسعه دهندگان از طریق وب سایت های واسط برای یافتن ابزارها اضافه کرد. مانند سایر دارایی های فروشگاه، ابزارهای بلاکچین را می توان توسط توسعه دهندگان در مقیاس یک تا پنج ستاره بررسی کرد.پیشنهاد مطالعه: معرفی بهترین ارزهای وب3 (Web 3.0)Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " موتور بازی یونیتی جعبه ابزار تأییدشده web3 را برای متامسک، سولانا، دپر لبز اضافه می‌کند از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×