روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " کوین‌بیس crypto435 را برای پیشبرد سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ منتشر شد.

کوین‌بیس crypto435 را برای پیشبرد سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده راه‌اندازی کرد

کوین بیس به تازگی برای کمک به سیاست های نظارتی در ایالات متحده یک کمیته با نام Crypto435 را معرفی کرده است.   Crypto435 کوین بیس رگولاتورها در ایالات متحده فشارها را بر دارایی های کریپتو را افزایش داده اند. در این خصوص شایعاتی مبنی بر ممنوعیت برخی از فعالیت های کریپتو مانند استیکینگ از چند هفته پیش باعث نگرانی هایی در …

نوشته کوین بیس Crypto435 را برای پیشبرد سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده راه اندازی کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کوین بیس به تازگی برای کمک به سیاست های نظارتی در ایالات متحده یک کمیته با نام Crypto435 را معرفی کرده است. Crypto435 کوین بیسرگولاتورها در ایالات متحده فشارها را بر دارایی های کریپتو را افزایش داده اند. در این خصوص شایعاتی مبنی بر ممنوعیت برخی از فعالیت های کریپتو مانند استیکینگ از چند هفته پیش باعث نگرانی هایی در جامعه رمزارزها شده است. در اقدامی برای به چالش کشیدن سیاستگذاران، کوین بیس، یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در سطح جهان، اوایل امروز از تشکیل کمیته Crypto435 خبر داد.عدد 435 نشان دهنده تعداد کل حوزه های کنگره در سراسر ایالات متحده است. گزارش ها نشان می دهد Crypto435 با هدف مبارزه برای سیاست های مطلوب ارز دیجیتال در میان هرج و مرج فعلی در فضای مقررات ارز دیجیتال فعالیت خواهد کرد.این صرافی کریپتو تأکید کرد که رگولاتورها در ایالات متحده در حال اتخاذ سیاست هایی هستند که نه تنها بر آینده کریپتو تأثیر که روی همه فعالیت های کریپتو از جمله خرید، استفاده و فروش دارایی های کریپتو تأثیر می گذارد.کوین بیس توضیح داد که Crypto435 یک کمپین است که بیشتر بر «حمایت از رمزارزها و به اشتراک گذاری ابزارها و منابع برای شنیدن صدای شما» متمرکز است. کوین بیس بستری را فراهم کرد که مردم بتوانند در آن شرکت کنند و صدای حامیان ارزهای دیجیتال شنیده شود. گروه هدف کوین بیس افرادی هستند که به دارایی های رمزارزی و پتانسیل ارائه شده توسط چشم انداز وب 3 اعتقاد دارند.سیاست گذاری برای کریپتو مستلزم مقررات مناسب و هوشمندی است که به پیشرفت وب 3 و کریپتو کمک می کند و همچنین ما را به سمت دستیابی به آزادی اقتصادی پیش می برد. این کمیته Crypto435 اطلاعاتی را از کوین بیس در مورد تماس با سیاستمداران و نمایندگان محلی و آنچه باید به آنها بگوید دریافت می کند.جامعه ای آماده برای اقدامبر اساس پاسخ ها، به نظر می رسد جامعه کریپتو برای این اقدام گسترده که صدای آن ها را به گوش می رساند، آماده است.به عنوان مثال، یک کاربر رمزارز به نام @adam_weigand خاطرنشان کرد که همه افراد جامعه کریپتو باید در این کمپین حمایتیِ از پایین به بالا شرکت کنند. مانند کوین بیس، آدام از مردم دعوت کرد تا به آموزش کنگره بپیوندند و به ساختن ایالات متحده ادامه دهند.پیشنهاد مطالعه:DTCC و ساخت توکن های تضمینی (Security Tokens) بر اساس قوانین رگولاتوریSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کوین‌بیس crypto435 را برای پیشبرد سیاست ارزهای دیجیتال ایالات متحده راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×