روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " فدرال رزرو: ما نمی‌خواهیم نوآوری کریپتو را خفه کنیم، اما این بخش بسیار آشفته است از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ منتشر شد.

فدرال رزرو: ما نمی‌خواهیم نوآوری کریپتو را خفه کنیم، اما این بخش بسیار آشفته است

رئیس بانک مرکزی گفت: فدرال رزرو به هشدارهای خود مبنی بر اینکه بانک ها باید با اتخاذ روشی «کاملاً محتاطانه» در مورد مشارکت در دارایی های دیجیتال عمل کنند، پایبند است. اگر صنعت کریپتو به دنبال یک چشم انداز دلگرم کننده یا امیدوارکننده در سخنرانی جروم پاولس، رئیس فدرال رزرو در جلسه روز سه شنبه باشد، آن امیدواری …

نوشته فدرال رزرو: ما نمی خواهیم نوآوری کریپتو را خفه کنیم، اما این بخش بسیار آشفته است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

رئیس بانک مرکزی گفت: فدرال رزرو به هشدارهای خود مبنی بر اینکه بانک ها باید با اتخاذ روشی «کاملاً محتاطانه» در مورد مشارکت در دارایی های دیجیتال عمل کنند، پایبند است.اگر صنعت کریپتو به دنبال یک چشم انداز دلگرم کننده یا امیدوارکننده در سخنرانی جروم پاولس، رئیس فدرال رزرو در جلسه روز سه شنبه باشد، آن امیدواری پاولس در رخ دادن اتفاقی مفید و نوآورانه در زمینه رمزارز خواهد بود. ما باید پذیرای این ایده باشیم که فناوری وجود دارد و می تواند در نوآوری های مولد که زندگی مردم را بهتر می کند، نشان داده شود. ما نمی خواهیم نوآوری را خفه کنیم.از پاول، در طول جلسه، چندین بار درخواست شد که به مسائل مربوط به کریپتوکارنسی نیز بپردازد. در همین زمینه او به سقوط شرکت ها و آشکار شدن کلاهبرداری های کلان در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت:ما مجموعه ای از رویدادهای قابل توجه را در فضای کریپتو دیده ایموی در ادامه افزود:در حوزه رمزارزها شاهد اتفاقاتی هستیم که نشان می دهد نهادهای مالی قانونمند باید در فضای کریپتو کاملاً محتاط باشند.فدرال رزرو و سایر رگولاتورهای بانکی ایالات متحده بارها در بیانیه ها و تفاسیرشان، سیاستی را نشان داده اند که همگی به منزله هشداری جدی به بانک ها هستند، مبنی بر اینکه آژانس ها از نزدیک فعالیت های آن ها در حوزه رمزارز را تحت نظر دارند. در یکی از آخرین هشدارها، گولاتورها تصریح کردند که بانک هایی که کسب وکار خود را بر رمزارزها متمرکز کرده اند احتمالاً استانداردهای ایمنی و سلامت را که مبنایی برای ادامه فعالیت در ایالات متحده است، رعایت نمی کنند. بانک سیلورگیت یک نمونه واقعی از خطرات تمرکز رمزارزها در بانکداریست، چرا که اکثر مشتریان رمزارز این بانک، سپرده های خود را از این موسسه خارج کرده اند.پاول پیشنهاد کرد که کنگره باید وارد عمل شود تا یک «چارچوب قانونی قابل اجرا» برای دارایی های دیجیتال در ایالات متحده ارائه کند، همچنین مستقیماً به استیبل کوین ها به عنوان حوزه ای که نیاز به نظارت دارد، اشاره کرد.پاول گفت در صورت دریافت مقررات مناسب، جایی برای استیبل کوین ها در بخش مالی وجود دارد، اما براساس استدلال او مسأله ای که واقعاً نگران کننده است شبکه بلاکچین های عمومی و بدون مجوزاند به این دلیل که در طول این مدت، بسیار مستعد کلاهبرداری، پولشویی و مواردی زین دست بوده اند.با این حال، آنچه بیشترین تأثیر را بر حوزه کریپتو داشت، دیدگاه گسترده تر پاول در مورد اقتصاد بود. پس از اظهارات او در روز سه شنبه مبنی بر اینکه فشارهای تورمی بالاتر از حد انتظار است، بیت کوین حدود 1.6 درصد کاهش یافت و به زیر 22000 دلار رسید. با این حال از آن زمان تا اکنون، قیمت این رمزارز، تا حدودی افزایش یافته و اخیراً با نرخ 22319 دلار معامله شده است.پیشنهاد مطالعه:Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فدرال رزرو: ما نمی‌خواهیم نوآوری کریپتو را خفه کنیم، اما این بخش بسیار آشفته است از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×