روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " دولت ایالات متحده بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین (btc) را به کوین‌بیس منتقل می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ منتشر شد.

دولت ایالات متحده بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین (btc) را به کوین‌بیس منتقل می‌کند

بر اساس داده ها، دولت ایالات متحده مقدار قابل توجهی بیت کوین (BTC) را به صرافی کوین بیس منتقل کرد. انتقال بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین به کوین بیس به گفته شرکت امنیتی بلاکچین پک شیلد (PeckShield)، 49000 عدد بیت کوین به ارزش حدود 1 میلیارد دلار که بعد از توقیف پروژه سیلک رود (Silk Road) ضبط شده …

نوشته دولت ایالات متحده بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین (BTC) را به کوین بیس منتقل می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بر اساس داده ها، دولت ایالات متحده مقدار قابل توجهی بیت کوین (BTC) را به صرافی کوین بیس منتقل کرد.انتقال بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین به کوین بیسبه گفته شرکت امنیتی بلاکچین پک شیلد (PeckShield)، 49000 عدد بیت کوین به ارزش حدود 1 میلیارد دلار که بعد از توقیف پروژه سیلک رود (Silk Road) ضبط شده بود، در حال جابه جایی است که از این مقدار، 9826 بیت کوین به ارزش 217 میلیون دلار، توسط دولت به صرافی کوین بیس منتقل شد در حالی که 39175 بیت کوین باقی مانده به ارزش 867 میلیون دلار به دو آدرس جدید انتقال یافته اند که به نظر می رسد آدرس کیف پول های دولتی اند و به هیچ صرافی مرتبط نیستند.سیلک رود و بیت کوین های توقیفیسال 2011، راس اولبریچ (Ross Ulbrich) در فضای دارک وب، بازار سیاه سیلک رود را ایجاد کرد، پروژه ای که دو سال بعد از تأسیس، متوفف شد و اولبریچ به اتهامات مختلفی از جمله مشارکت در فعالیت های مجرمانه، توزیع مواد مخدر، هک رایانه ای و… حکم حبس ابد گرفت.دولت ایالات متحده، پس از حذف این سایت، 51351 بیت کوین مربوط به این پروژه را توقیف کرد. این انتقال اخیر بیت کوین علاوه بر اینکه سوالاتی را در مورد برنامه های دولت برای دارایی های توقیفی ایجاد می کند، همچنین به خوبی علاقه نهادهای مجری قانون به رمزارزها را نشان می دهد.استفاده از بیت کوین در جاده ابریشم یک ماجرای بسیار بجث برانگیز در بازار آنلاین بود. بسیاری تصور می کردند که با استفاده از کریپتو و انتقال این ارزهای رمزنگاری شده، آن هم به صورت کاملاً ناشناس، می توانند از اجرای قانون فرار کنند. با این حال، دیدیم که چنین نبود و این امکان وجود داشت تا از طریق بلاکچین بیت کوین تراکنش بین آدرس ها ردیابی شوند.بعد از جابه جایی اخیر بیت کوین های توقیف شده توسط دولت، باید منتظر تأثیر این اتفاق بر بازار کریپتو بمانیم. در زمان نگارش این خبر، بیت کوین، پس از افت بیش از 7 درصدی در هفته گذشته، در بحبوحه رکود گسترده بازار ارزهای دیجیتال، با قیمت 22000 دلار معامله می شود.پیشنهاد مطالعه:بیت کوین چگونه راه رسیدن به حکومت های بهتر را هموار می کند؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " دولت ایالات متحده بیش از 200 میلیون دلار بیت کوین (btc) را به کوین‌بیس منتقل می‌کند از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×