روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " پیش‌بینی نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» درباره تغییرات صنعت کریپتو پس از سقوط دو بانک رمزارزی از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ منتشر شد.

پیش‌بینی نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» درباره تغییرات صنعت کریپتو پس از سقوط دو بانک رمزارزی

رابرت کیوساکی، حامی و کارآفرین برجسته بیت کوین، نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در توییتر  نظر خود را در مورد سقوط اخیر دو بانک بزرگ دوستدار فضای ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است. دو بانک بزرگ سیلورگیت و سیلیکون ولی دچار فروپاشی شدند. در نهایت، شرکتی که سیلورگیت کپیتال را اداره می کند، اعلام کرد …

نوشته پیش بینی نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» درباره تغییرات صنعت کریپتو پس از سقوط دو بانک رمزارزی اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

رابرت کیوساکی، حامی و کارآفرین برجسته بیت کوین، نویسنده کتاب «پدر پولدار، پدر فقیر» در توییتر نظر خود را در مورد سقوط اخیر دو بانک بزرگ دوستدار فضای ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته است.دو بانک بزرگ سیلورگیت و سیلیکون ولی دچار فروپاشی شدند. در نهایت، شرکتی که سیلورگیت کپیتال را اداره می کند، اعلام کرد فعالیت های این بانک رو به پایان است.SVB Financial بنا به دلایل مشابه در حال مذاکره برای فروش بانک سیلیکون ولی به مؤسسات مالی است. کیوساکی با انتشار توییتی به این خبر واکنش نشان داد و پیش بینی کرد سقوط این دو بانک بزرگ چه عواقبی می تواند داشته باشد.او معتقد است یک بانک بزرگ دیگر هم ممکن است این مسیر را طی کند. هرچند او به بانک خاصی اشاره نکرد. با این حال، پیش از این U.Today گزارش داد که بانک سیگنیچر (Signature) نیز پس از گسترش ترس، عدم اطمینان و شک حول سیلورگیت با سقوط چشمگیری در قیمت سهام خود مواجه شده است. کیوساکی معتقد است وقتی سقوط بانک سوم اتفاق بیفتد، قیمت طلا و نقره افزایش خواهد یافت.این سرمایه گذار در اینجا به تجربه خود اشاره کرد و به مخاطب یادآوری کرد که او سقوط بانک Lehman Brothers را در CNN پیش بینی کرده بود، بانکی که در سال 2008 تعطیل شد. کیوساکی مثل گذشته خرید سکه فیزیکی نقره و طلا را توصیه کرد. جین آدامز، یکی از نامزدهای طرفدار کریپتوهای مجلس نمایندگان ایالات متحده برای سال 2024، به او یادآوری کرد که بیت کوین نیز مهم است.دو بانک بزرگ سقوط کرده اند. فروپاشی بانک سوم هم در پیش است. بهتر است سکه طلا و نقره بخرید.— رابرت کیوساکی (@theRealKiyosaki) 10 مارس 2023بنا بر پیش بینی کیوساکی بیت کوین به 500000 دلار می رسد. در اوایل سال جاری، کیوساکی، سرمایه گذار برجسته بیت کوین و فلزات گرانبها، نظر خود را مبنی بر اینکه ارز دیجیتال پیشرو تا سال 2025 سر به فلک می کشد و به قیمت حیرت آور 500،000 دلار می رسد، به اشتراک گذاشت. او موضع خود را در اینجا توضیح داد و گفت از آنجا که دولت ایالات متحده میلیاردها دلار اسکناس چاپ می کند دلار آمریکا به سرعت بی ارزش می شود.کیوساکی در مصاحبه ای گفت طی دو سال گذشته، تریلیون ها «دلار بی مورد» چاپ شده است. تنها در سال 2020 بیش از 6 تریلیون دلار توسط فدرال رزرو برای کمک به خانواده های متوسط و مشاغل بزرگ ایالات متحده برای گذشتن از سد قرنطینه کروناویروس چاپ شد. کیوساکی همچنین مانند توئیت های قبلی خود معتقد است فروپاشی جهانی به سرعت در حال نزدیک شدن است و ممکن است بدتر از رکود بزرگ دهه 1930 باشد.پیشنهاد مطالعه: بیت کوین (bitcoin) ، رمزارز و بلاکچین به زبان سادهSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پیش‌بینی نویسنده «پدر پولدار، پدر فقیر» درباره تغییرات صنعت کریپتو پس از سقوط دو بانک رمزارزی از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×