روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " از هکاتن مجازی تیم لیکوالیتی و جوایز آن چه می‌دانید؟ (liquality virtual hackathon) از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ منتشر شد.

از هکاتن مجازی تیم لیکوالیتی و جوایز آن چه می‌دانید؟ (liquality virtual hackathon)

در هکاتن اتر دنور (EtherDenver) سال 2023 تیم لیکوالیتی (Liquality) در روزهای هفدهم تا نوزدهم مارس (26 تا 29 اسفند) یک هکتان سه روزه مجازی برگزار خواهد کرد. آشنایی با تیم لیکوالیتی چشم انداز تیم لیکوالیتی افزایش استقلال دیجیتال برای جهانی باز و برابر است. لیکوالیتی در کانسنسیس (Consensys) توسعه یافته است. و اعضای دوازده …

نوشته از هکاتن مجازی تیم لیکوالیتی و جوایز آن چه می دانید؟ (Liquality Virtual Hackathon) اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

در هکاتن اتر دنور (EtherDenver) سال 2023 تیم لیکوالیتی (Liquality) در روزهای هفدهم تا نوزدهم مارس (26 تا 29 اسفند) یک هکتان سه روزه مجازی برگزار خواهد کرد.آشنایی با تیم لیکوالیتیچشم انداز تیم لیکوالیتی افزایش استقلال دیجیتال برای جهانی باز و برابر است. لیکوالیتی در کانسنسیس (Consensys) توسعه یافته است. و اعضای دوازده نفره این تیم با تنوع جنسیتی و جغرافیایی بالا عبارت اند از:هشت زن و چهار مرداز نه کشور متفاوتبا یازده تابعیت مختلفبا سیزده زبانکه در ابتدا به صورت دورکاری فعالیت می کردند.لیکوالیتی با ایجاد و استفاده عمومی از یک پلتفرم وب 3 منبع بازِ بینِ زنجیره ای علاقه و تعهد خود را به توسعه فضای web3 ثابت کرده است.تیم لیکوالیتی برای توسعه دهندگان یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) مختص وب 3 ساخته است تا راه حل های درون-برنامه ای خود را راحت تر و بدون دردسر بسازند. تجربیات و دانشی که این تیم از ساخت کیف پول چند زنجیره ای لیکوالیتی در سال های گذشته به دست آورده بود منتهی به ساخت این کیت توسعه نرم افزار شد.تیم لیکوالیتی معتقد است که تنها با استناد به اصول تمرکززدایی وب 3، به جهانی عادلانه تر و خودمختارتر دست خواهیم یافت.بنابراین، این تیم با ارائه کیت توسعه نرم افزار لیکوالیتی افزودن و ساخت ویژگی های web3 را تسهیل می کند و به سازندگان در سراسر جهان امکان می دهد راه حل های web3 خود را توسعه دهند.کیت توسعه نرم افزار لیکوالیتیکیت توسعه نرم افزار لیکوالیتی موانع ورود و استفاده از طیف کاملی از قابلیت های web3 را از پیش روی توسعه دهندگان و کاربران برمی دارد و در عین حال به اصول web3 پایبند می ماند. منبع باز بودن این کیت منحصر به فرد است، به طوری که کاربران می توانند از آن برای برنامه های خود استفاده کنند و همچنین آن را توسعه دهند.عملکردهای کلیدی کیت توسعه نرم افزار لیکوالیتیساخت کیف پول و مجوزتوکن ها و موجودی هاساخت و ضرب NFTها و کلکسیون هامبادلاتTxnهای بدون گسبرای شرکت در این هکاتن سه روزه می توانید در اینجا ثبت نام کنید. برای عضویت در دیسکورد این تیم هم می توانید به این لینک مراجعه نمایید.جوایز این هکاتن به شرح زیر است:نفر اول: ۵۰۰ دلارنفر دوم: ۳۰۰ دلارنفرات سوم تا پنجم: ۱۰۰ دلاراسامی برندگان در تاریخ 24 مارس (چهارم فرورین 1402) اعلام خواهد شد.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " از هکاتن مجازی تیم لیکوالیتی و جوایز آن چه می‌دانید؟ (liquality virtual hackathon) از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×