روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر فناوری ریپل از دادن اطلاعات درباره پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی بر این شرکت خودداری کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ منتشر شد.

مدیر فناوری ریپل از دادن اطلاعات درباره پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی بر این شرکت خودداری کرد

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در پاسخ به سؤالاتی مبنی بر اینکه آیا پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی دامن این شرکت را خواهد گرفت یا خیر، گفت به زودی بیانیه ای رسمی منتشر خواهد شد. وی از دادن اطلاعات بیشتر تا زمان انتشار بیانیه خودداری کرد. ریپل به زودی بیانیه ای صادر خواهد کرد. تا …

نوشته مدیر فناوری ریپل از دادن اطلاعات درباره پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی بر این شرکت خودداری کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در پاسخ به سؤالاتی مبنی بر اینکه آیا پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی دامن این شرکت را خواهد گرفت یا خیر، گفت به زودی بیانیه ای رسمی منتشر خواهد شد. وی از دادن اطلاعات بیشتر تا زمان انتشار بیانیه خودداری کرد.ریپل به زودی بیانیه ای صادر خواهد کرد. تا زمان نمی توانم چیزی بگویم.— دیوید جوئل کاتز شوارتز (@JoelKatz) 12 مارس 2023فروپاشی ناگهانی گروه مالی SVB بازارهای مالی جهانی را تکان داد. در حال حاضر میلیاردها دلار متعلق به مشاغل و سرمایه گذاران بلاتکلیف و غیرقابل دسترسی است. این حوادث بانک سیلیکون ولی را به بزرگترین بانکی تبدیل کرد که بعد از سال 2008 ورشکسته شده است. این بانک که با نام بانک سیلیکون ولی فعالیت می کرد، روز جمعه توسط رگولاتورهای بانکی کالیفرنیا تعطیل و شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) مسئول فروش دارایی های آن نام شد.جزئیات سقوط ناگهانی این بانک متمرکز بر فناوری نامشخص بود، اما به نظر می رسید که افزایش نرخ بهره تهاجمی فدرال رزرو در سال گذشته، که شرایط مالی را در بخش استارت آپی که این بانک به شدت سخت کرده بود.سیرکل صادرکننده استیبل کوین USDC اخیراً فاش کرد که 3.3 میلیارد دلار از 40 میلیارد دلار ذخایر USDC آن در بانک سیلیکون ولی (SVB) نگهداری می شد. علاوه بر این، بانک یکی از شش شریک بانکی سیرکل است که از آن برای مدیریت تقریباً 25 درصد از ذخایر USDC مبتنی بر پول نقد خود استفاده می کند. در نتیجه، استیبل کوین USDC پیوند دلاری خود را از دست داد و در زمان انتشار خبر با ارزش 0.95 دلار معامله می شود.پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال ریپل (Ripple) چیست؟ آینده ریپل چه خواهد شد؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر فناوری ریپل از دادن اطلاعات درباره پیامدهای سقوط بانک سیلیکون ولی بر این شرکت خودداری کرد از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×