روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " بایننس 1 میلیارد دلار وجوه موجود در صندوق خود را به btc ،eth و bnb تبدیل می‌‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ منتشر شد.

بایننس 1 میلیارد دلار وجوه موجود در صندوق خود را به btc ،eth و bnb تبدیل می‌‌کند

پس از سقوط صرافی رمزارز FTX در ماه نوامبر، بایننس در ابتکار عملی صندوق «بهبود صنعت» خود را تأسیس کرد که حاوی یک میلیارد دلار BUSD است. چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس اعلام کرد که این وجوه اکنون به BTC، ETH و BNB تبدیل خواهد شد. با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال  FTX در ماه …

نوشته بایننس 1 میلیارد دلار وجوه موجود در صندوق خود را به BTC ،ETH و BNB تبدیل می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از سقوط صرافی رمزارز FTX در ماه نوامبر، بایننس در ابتکار عملی صندوق «بهبود صنعت» خود را تأسیس کرد که حاوی یک میلیارد دلار BUSD است. چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس اعلام کرد که این وجوه اکنون به BTC، ETH و BNB تبدیل خواهد شد.با فروپاشی صرافی ارزهای دیجیتال FTX در ماه نوامبر، بایننس از استراتژی بهبود صنعت خبر داد – صندوقی برای کمک به پروژه های ارز دیجیتال که با بحران نقدینگی ناشی از پیامدهای FTX درگیر هستند. این استراتژی بایننس شامل 1 میلیارد دلار استیبل کوین بایننس USD (BUSD) است که می تواند در هر زمان به بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و بایننس کوین (BNB) تبدیل شود. چانگ پنگ ژائو ملقب به CZ اخیراً در توییتر اعلام کرد که این وجوه را تبدیل خواهد کرد.CZ مدیر عامل بایننس در حساب توییتری خود نوشت وجوه مرتبط با صندوق بهبود صنعت به BTC، ETH و BNB تبدیل خواهند شد.با توجه به تغییرات در استیبل کوین ها و بانک ها، بایننس باقیمانده وجوه ۱ میلیارد دلاری استراتژی بهبود صنعت (Industry Recovery Initiative) را از BUSD به رمزارزهای بومی، از جمله BTC، BNB و ETH تبدیل خواهد کرد. نقل و انتقالات در زنجیره و با شفافیت رخ خواهد داد.— CZ بایننس (@cz_binance) 13 مارس 2023پیشنهاد مطالعه: تعداد بیت کوین استخراج شده چقدر است؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بایننس 1 میلیارد دلار وجوه موجود در صندوق خود را به btc ،eth و bnb تبدیل می‌‌کند از منبع کوین ایران. "

اخبار گوناگون
× ×