روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " مدیر اجرایی انویدیا : کریپتو، برخلاف هوش مصنوعی، سودی برای بشریت به همراه ندارد! از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ منتشر شد.

مدیر اجرایی انویدیا : کریپتو، برخلاف هوش مصنوعی، سودی برای بشریت به همراه ندارد!

مایکل کاگان، مدیر ارشد فناوری انویدیا ، سازنده چیپ ست، فکر می کند که ارزهای دیجیتال برای جامعه «بی فایده» هستند. در 26 مارس، کاگان، که شرکتش میلیاردها ابزار را به ماینرهای ارزهای دیجیتال که کارت های گرافیک انویدیا نقش کلیدی داشتند فروخت، گفت راه حل های هوش مصنوعی (AI) مانند ChatGPT مفیدتر هستند. ChatGPT در میان تحلیلگران محبوب است و …

نوشته مدیر اجرایی انویدیا : کریپتو، برخلاف هوش مصنوعی، سودی برای بشریت به همراه ندارد! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

مایکل کاگان، مدیر ارشد فناوری انویدیا ، سازنده چیپ ست، فکر می کند که ارزهای دیجیتال برای جامعه «بی فایده» هستند.در 26 مارس، کاگان، که شرکتش میلیاردها ابزار را به ماینرهای ارزهای دیجیتال که کارت های گرافیک انویدیا نقش کلیدی داشتند فروخت، گفت راه حل های هوش مصنوعی (AI) مانند ChatGPT مفیدتر هستند.ChatGPT در میان تحلیلگران محبوب است و می گویند جهان در مرحله اول پیشرفت هوش مصنوعی است. حدود 10000 چیپ ست انویدیا اولین نسخه ابزار هوش مصنوعی را آموزش دادند.در همین حال، چیپ ست های انویدیا به طور گسترده توسط ماینرهای اثبات کار که برای استخراج ارزهای دیجیتال به تجهیزات متکی هستند، استفاده می شد. قبل از اینکه اتریوم به الگوریتم اثبات سهام تغییر کند، کارت های گرافیک انویدیا به طور گسترده مورد استفاده قرار می گرفتند. به عنوان مثال، از این کارت ها برای استخراج شبکه های متکی به Ethash که انرژی اتریوم کلاسیک را تأمین می کنند، استفاده می شود.در مقطعی، به دلیل تقاضای زیاد برای چیپ ست ها، انویدیا توانایی کاربران را برای کشف کامل کارت های گرافیکی خود صرفاً برای استخراج کریپتو محدود کرد. آن ها استدلال کردند کارت های گرافیکشان همچنین برای قدرت بخشیدن به بخش های دیگر اقتصاد، به ویژه در بازی یا طراحی استفاده می شود.کاگان اذعان کرد محدودیت استفاده ضروری است و از آنجایی که «خدمات کریپتو نیاز به پردازش موازی دارند». اگرچه ماینرها کارت های گرافیک زیادی خریدند، اما در نهایت بی فایده بود چون به اعتقاد او برخلاف هوش مصنوعی، «کریپتو هیچ چیز مفیدی برای جامعه به ارمغان نمی آورد».او ارزهای دیجیتال را با تجارت با نوسانات بالا مقایسه کرد و همچنان به تحقیر کریپتو ادامه داد و گفت اگرچه این صنعت معاملاتی را با تریدرهایی که هدفشان صرفه جویی زمان در حد کسری از ثانیه است، به همراه داشت، کریپتو کاری برای بشریت انجام نمی دهد.اظهارات کاگان در پی گزارش کاخ سفید است که بیان می کرد ارزهای دیجیتال چالش هایی را برای کاربران عادی آمریکایی ایجاد می کنند و ارزش ذاتی ندارند.پیشنهاد مطالعه: تفاوت استخراج با اسیک و استخراج با کارت گرافیکSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " مدیر اجرایی انویدیا : کریپتو، برخلاف هوش مصنوعی، سودی برای بشریت به همراه ندارد! از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×