روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوین ایران
  • بزرگ‌ترین تراکنش‌های رمزارزی در تمام دوران: سوزانده شدن 410 تریلیون توکن شیب (shib) توسط ویتالیک بوترین

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " بزرگ‌ترین تراکنش‌های رمزارزی در تمام دوران: سوزانده شدن 410 تریلیون توکن شیب (shib) توسط ویتالیک بوترین از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ منتشر شد.

بزرگ‌ترین تراکنش‌های رمزارزی در تمام دوران: سوزانده شدن 410 تریلیون توکن شیب (shib) توسط ویتالیک بوترین

کانر گروگان، یکی از مدیران کوین بیس، اخیراً در توییتر فهرستی از گران ترین و بزرگ ترین تراکنش های رمزارزی زنجیره ای که از آن ها اطلاع داشت، ارائه کرد. طبق فهرستی که او ارائه کرد، جابجایی 4.4 میلیارد دلاری شبکه اتریوم بین کیف پول های بایننس در 7 می 2022 رتبه اول را به خود اختصاص داد. این فهرست شامل تراکنش های …

نوشته بزرگ ترین تراکنش های رمزارزی در تمام دوران: سوزانده شدن 410 تریلیون توکن شیب (SHIB) توسط ویتالیک بوترین اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کانر گروگان، یکی از مدیران کوین بیس، اخیراً در توییتر فهرستی از گران ترین و بزرگ ترین تراکنش های رمزارزی زنجیره ای که از آن ها اطلاع داشت، ارائه کرد. طبق فهرستی که او ارائه کرد، جابجایی 4.4 میلیارد دلاری شبکه اتریوم بین کیف پول های بایننس در 7 می 2022 رتبه اول را به خود اختصاص داد.این فهرست شامل تراکنش های رمزارزی برای سوزاندن توکن ها نمی شود. اگر قرار بود توکن سوزی ها را حساب کنم سوزانده شدن 7 میلیارد دلار شیب (SHIB) احتمالاً رتبه اول تمام دوران بود.— کانر (@jconorgrogan) 26 مارس 2023انتقال 1.94 میلیارد دلاری بایننس به کیف پول سرد در 22 فوریه در رتبه دوم بزرگترین تراکنش های رمزارزی قرار دارد. در ژوئن 2018، جاستین سان، بنیانگذار ترون، با انتقال مبلغ 1.46 میلیارد دلار را به صرافی هوآبی مقام چهارم را به خود اختصاص داد. سپس در آوریل 2020، 1.1 میلیارد دلار بیت کوین از بیت فینکس برای پر کردن کیف پول داغ صرافی منتقل شد. از جمله این تراکنش های قابل توجه، می توان به انتقال 65.53 میلیون دلار XRP ازبیت سو (Bitso) به بیت هامب (Bithumb) اشاره کرد.در حالی که همه این تراکنش ها جایگاهی در تاریخ دارند، هیچ کدام در مقایسه با سوراندن ۴۱۰ تریلیون شیبا اینو، توسط خالق اتریوم، ویتالیک بوترین، قابل توجه نیستند.کانر گروگان گفت اگر تراکنش های رمزارزی مربوط به سوزاندن آدرس ها در نظر گرفته شود، 7 میلیارد دلار ویتالیک بوترین می تواند بزرگترین جابجایی کریپتو در تمام دوران باشد. این حتی از انتقال 4.4 میلیارد دلاری اتر بین کیف پول های بایننس نیز فراتر می رود.گروگان همچنین می گوید 13 میلیارد دلار BETH سوخته شده در 7 ژوئن 2022 را به دلیل عدم شفافیت تراکنش، در این فهرستی لحاظ نکرده است.در ماه مه 2021، ویتالیک بوترین، یکی از خالقان اتریوم، 90 درصد از دارایی های شیب خود را که در مجموع حدود 7 میلیارد دلار بود، سوزاند و گفت که نمی خواهد قدرتی از این نوع داشته باشد. سازندگان شیب نیمی از کل عرضه شیب را به بوترین هدیه داده بودند. او هم بیش از 410 تریلیون توکن در یک تراکنش به یک آدرس بلاکچین بی استفاده ارسال و آن ها را از گردش خارج کرد. 10 درصد باقیمانده برای اهداف خیریه توسط سازنده اتریوم در نظر گرفته شده است.پیشنهاد مطالعه: توکن سوزی (Token Burning) یا سوزاندن توکن به چه معناست؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " بزرگ‌ترین تراکنش‌های رمزارزی در تمام دوران: سوزانده شدن 410 تریلیون توکن شیب (shib) توسط ویتالیک بوترین از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×