روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " آپتوس که با نام نابودگر سولانا شناخته می‌شود، به استقبال شبکه آزمایشی لاوا می‌رود از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ منتشر شد.

آپتوس که با نام نابودگر سولانا شناخته می‌شود، به استقبال شبکه آزمایشی لاوا می‌رود

آپتوس (APT) که عموماً از آن به عنوان قاتل سولانا از آن یاد می شود، در حال توسعه اکوسیستم خود و اجرای پروژه های جدیدی است که می تواند به کاربردی تر کردن آن کمک کند. طی یک به روز رسانی جدید این پروتکل، شبکه آزمایشی لاوا (Lava) قرار است در شرایطی فعال شود که شرایط توسعه دهندگان اکوسیستم را …

نوشته آپتوس که با نام نابودگر سولانا شناخته می شود، به استقبال شبکه آزمایشی لاوا می رود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

آپتوس (APT) که عموماً از آن به عنوان قاتل سولانا از آن یاد می شود، در حال توسعه اکوسیستم خود و اجرای پروژه های جدیدی است که می تواند به کاربردی تر کردن آن کمک کند.طی یک به روز رسانی جدید این پروتکل، شبکه آزمایشی لاوا (Lava) قرار است در شرایطی فعال شود که شرایط توسعه دهندگان اکوسیستم را به طرز چشمگیری بهبود خواهد داد. طبق اخبار، لاوای آپتوس API های سریع و قابل اعتمادی را به همراه خواهد داشت که توسعه دهندگان می توانند به راحتی از آن ها برای بوت استرپ برنامه های خود استفاده کنند.لاوا رهبر بزرگی در ساخت API است، و از آنجا که ارائه دهنده خدمات زیرساخت Web3.0 چند زنجیره ای هم هست، به ایده آلی برای نوآوری در آپتوس تبدیل شده است.آپتوس از زمان آغاز به کار خود، موضع نسبتاً فعالانه ای را در قبال نوآوری های جدید حفظ کرده است. اکوسیستم آن به عنوان یک رقیب شایسته برای دیگر پروتکل های لایه 1، به ویژه سولانا است. همانطور که در اوایل این ماه گزارش شد، آپتوس پل توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را روی ورم هول (Wormhole) راه اندازی کرده است، که به نظر می رسد قابلیت همکاری در اکوسیستم Web3.0 را تقویت کند.آپتوس در تلاش برای ارتقای آنچه در پلتفرم خود در دسترس است، از چینگاری (Chingari) تیک تاک هندی، نیز استقبال کرد تا روابط خود را با بخش فناوری اصلی این کشور عمیق تر کند.به عنوان یک پروتکل بلاکچین با توکنومیکس زیربنایی، هر نوآوری که توسط آپتوس ارائه می شود، تأثیری مشابه بر تقاضای توکن و همچنین تأثیری مثبت بر قیمت این ارز دیجیتال خواهد داشت. ارز دیجیتال APT در حال حاضر فقط حدود 11.37 دلار ارزش دارد و در 24 ساعت گذشته 1.36 درصد افزایش یافته است.پیشنهاد مطالعه: آموزش پل زدن با پلتفرم های بریج (BRIDGE) در شبکه اتریومSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " آپتوس که با نام نابودگر سولانا شناخته می‌شود، به استقبال شبکه آزمایشی لاوا می‌رود از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×