روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی ftx وبسایت جدید برداشت فیات را برای مشتریان اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ منتشر شد.

صرافی ftx وبسایت جدید برداشت فیات را برای مشتریان اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرد

FTX EU، یکی از شرکت های تابعه صرافی ورشکسته FTX وبسایت جدیدی راه اندازی کرده است که به مشتریان اجازه می دهد موجودی های فیات خود را از این پلتفرم برداشت کنند. طبق گزارش ها، ftxeurope.eu فقط موجودی فیات را مدیریت خواهد کرد و هیچ سرویس دیگری در آن در دسترس نخواهد بود. این وبسایت اخیراً راه اندازی شده در …

نوشته صرافی FTX وبسایت جدید برداشت فیات را برای مشتریان اتحادیه اروپا راه اندازی کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

FTX EU، یکی از شرکت های تابعه صرافی ورشکسته FTX وبسایت جدیدی راه اندازی کرده است که به مشتریان اجازه می دهد موجودی های فیات خود را از این پلتفرم برداشت کنند.طبق گزارش ها، ftxeurope.eu فقط موجودی فیات را مدیریت خواهد کرد و هیچ سرویس دیگری در آن در دسترس نخواهد بود. این وبسایت اخیراً راه اندازی شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) ثبت شده است. دفتر مرکزی منطقه ای FTX EU در قبرس و سوئیس است.CySEC مجوز فعالیت شرکت را در نوامبر 2022 پس از فروپاشی FTX و آلامدا ریسرچ لغو کرد. این تعلیق به دلیل نقض قوانین بازار در مورد ترکیب هیئت مدیره اتحادیه اروپا FTX و نیاز به حفاظت از ایمنی دارایی های مشتری و سایر عوامل بود. این تعلیق بعداً تا مارس 2023 تمدید شد و به FTX EU فرصت بیشتری برای پایبندی به مقررات و بازگرداندن وجوه مشتری داد.شعبه اصلی صرافی FTX که به مشتریان ایالات متحده خدمت رسانی می کرد، در حال ورشکستگی است. این شرکت 3 میلیارد دلار به 50 طلبکار بزرگ و 5 تا 9 میلیون به کاربران خود بدهکار است. با این حال، مشخص نیست که مشتریان چه زمانی وجوه خود را دریافت خواهند کرد.شعبه های جهانی دیگر، مانند FTX ژاپن، فرآیند برداشت خود را از طریق Liquid Japan در فوریه 2023 راه اندازی کردند. برخی از کاربران گزارش دادند که در برداشت وجوه خود از FTX ژاپن مشکل داشتند، زیرا شرکت برداشت آن ها را رد می کرد.FTX EU در مارس 2022 افتتاح شد، فقط چند ماه قبل از فروپاشی FTX و آلامدا ریسرچ، در حالی که FTX ژاپن در ژوئن 2022 راه اندازی شد. اگرچه آمار جامع کاربران در دسترس نیست، هر بخش احتمالاً مشتریان کمتری نسبت به شعبه اصلی FTX خواهد داشت. FTX DM مستقر در باهاما هم در آستانه فروپاشی است.سم بنکمن-فرید (SBF)، بنیانگذار و مدیر عامل سابق صرافی FTX گفته می شود مسئول اصلی سقوط FTX و آلامدا ریسرچ است، تا به امروز در دادگاه گناهکار شناخته نشده است. تیم حقوقی او همچنان به سختی تلاش می کنند تا از پرداخت جریمه به دلیل «سهل انگاری» در مدیریت موکلشان جلوگیری کنند.پیشنهاد مطالعه: معرفی ۱۰ صرافی آنلاین ایرانی معتبر برای ترید رمز ارزهاSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی ftx وبسایت جدید برداشت فیات را برای مشتریان اتحادیه اروپا راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×