روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی bittrex فعالیت‌های خود را به دلیل «محیط نظارتی» در ایالات متحده متوقف می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ منتشر شد.

صرافی bittrex فعالیت‌های خود را به دلیل «محیط نظارتی» در ایالات متحده متوقف می‌کند

صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Bittrex امروز اعلام کرد که خدمات خود را در ایالات متحده متوقف می کند. در بیانیه روز جمعه، این صرافی اعلام کرد که وجوه مشتریان امن است و باید تا 30 آوریل برداشت شود، در حالی که معاملات برای مشتریان تا 14 آوریل ادامه خواهد داشت. این بیانیه اضافه کرد فعالیت پلتفرم …

نوشته صرافی Bittrex فعالیت های خود را به دلیل «محیط نظارتی» در ایالات متحده متوقف می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Bittrex امروز اعلام کرد که خدمات خود را در ایالات متحده متوقف می کند. در بیانیه روز جمعه، این صرافی اعلام کرد که وجوه مشتریان امن است و باید تا 30 آوریل برداشت شود، در حالی که معاملات برای مشتریان تا 14 آوریل ادامه خواهد داشت. این بیانیه اضافه کرد فعالیت پلتفرم Bittrex Global که به معامله گران خارج از ایالات متحده خدمات می رساند، ادامه خواهد یافت.ریچی لای، بنیانگذار و مدیرعامل Bittrex در توییتر گفت ادامه اداره صرافی در «محیط نظارتی و اقتصادی فعلی ایالات متحده» «از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه» نیست. او گفت:الزامات مقرراتی اغلب نامشخص هستند و بدون بحث یا ورودی مناسب اجرا می شوند، که منجر به یک چشم انداز رقابتی ناهموار می شود.بیترکس که در سال 2013 تأسیس شد، و یک شرکت کوچک مستقر در سیاتل است. به گفته CoinGecko، این 71 امین صرافی بزرگ دارایی دیجیتال است و حجم معاملات 24 ساعته آن تنها 11.7 میلیون دلار است، به این معنی حجم معاملات آن از برخی صرافی های غیرمتمرکز مانند Uniswap، Pankcakeswap و Orca کمتر است.اطلاعیه توقف فعالیت های Bittrex در حالی است که رگولاتورهای ایالات متحده آماده اند تا سخت ترین فشارها را بر صنعت کریپتو اعمال کنند.کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تعدادی از شرکت های رمزارزی آمریکایی، از جمله کراکن، را جریمه کرده است. هفته گذشته، نیز اخطار ولز را برای کوین بیس بزرگ ترین صرافی رمزارز در ایالات متحده صادر کرد زیرا ظاهراً محصولات سهام شرکت مستقر در سانفرانسیسکو، اوراق بهادار ثبت نشده است. این اخطار به این معنی است که این صرافی احتمالاً با یک اقدام اجرایی روبرو خواهد شد.روز دوشنبه، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) از بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، شکایت کرد، زیرا گفته می شود این شرکت بزرگ قوانین معاملات و مشتقات را نقض کرده است.سال گذشته، بیترکس ناچار شد 29 میلیون دلار برای حل و فصل پرونده های اجرایی با مقامات ایالات متحده به دلیل «نقض آشکار» تحریم ها علیه کشورهایی از جمله ایران، کوبا و سوریه بپردازد.پیشنهاد مطالعه: صرافی غیرمتمرکز (DEX) چیست؟ + معرفی بهترین صرافی های غیرمتمرکزSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی bittrex فعالیت‌های خود را به دلیل «محیط نظارتی» در ایالات متحده متوقف می‌کند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×