روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " عرضه استیکینگ اتریوم می‌تواند افزایش یابد در حالی که انتظار می‌رود قیمت اتر کم شود از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ منتشر شد.

عرضه استیکینگ اتریوم می‌تواند افزایش یابد در حالی که انتظار می‌رود قیمت اتر کم شود

به روزرسانی شانگهای به اعتبارسنج های شبکه اجازه می دهد با اجرای طرح بهبود اتریوم (EIP) 4895، وجوه استیک شده خود را برداشت کنند. انتظار می رود به روزرسانی شانگهای اتریوم که به فورک شپلا (Shapella) نیز معروف است در 12 آوریل (23 فروردین) اجرا شود. بر اساس داده های ارائه شده در Staking Rewards، در زمان نگارش این خبر، 15.56 درصد از …

نوشته عرضه استیکینگ اتریوم می تواند افزایش یابد در حالی که انتظار می رود قیمت اتر کم شود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

به روزرسانی شانگهای به اعتبارسنج های شبکه اجازه می دهد با اجرای طرح بهبود اتریوم (EIP) 4895، وجوه استیک شده خود را برداشت کنند.انتظار می رود به روزرسانی شانگهای اتریوم که به فورک شپلا (Shapella) نیز معروف است در 12 آوریل (23 فروردین) اجرا شود.بر اساس داده های ارائه شده در Staking Rewards، در زمان نگارش این خبر، 15.56 درصد از کل عرضه ETH – تقریباً 18.839 میلیون اتر – روی بلاکچین قرار دارد. بر اساس داده ها، ارزش بازار استیکینگ اتریوم 36.7 میلیارد دلار است که در میان شبکه های اثبات سهام (PoS) در رده اول قرار دارد.طبق گزارش Staking Rewards، کل درآمد اعتبارسنجی در شبکه اتریوم در ماه گذشته 21 درصد افزایش یافته است. این مقدار در حال حاضر 2.34 میلیارد دلار است. از سوی دیگر، تعداد اعتبارسنج های اتریوم از 564018 در 9 آوریل به 562745 در زمان نگارش این خبر کاهش یافته است.پلتفرم اطلاعاتی بازار، IntoTheBlock انتظار کاهش قیمت اتر را دارد زیرا اعتبار هندگان اجازه خواهند داشت با به روزرسانی شانگهای وجوه خود را از شبکه برداشت کنند. با این حال، مقدار اتریوم استیک شده پس از EIP-4895 «بسیار محتمل» است که افزایش یابد.بر اساس داده های پلتفرم تحلیل بازار، شبکه اتریوم می تواند شاهد افزایش 25 تا 30 درصدی استیکینگ در طی یک سال باشد که شبکه اتریوم را ایمن تر می کند و میزان عرضه اتریوم موجود برای فروش را کاهش می دهد.قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 3.2 درصد افزایش یافته و در زمان نگارش این خبر حدود 1920 دلار معامله می شود.پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید دربارۀ به روزرسانی مرج (Merge) اتریوم بدانید!Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " عرضه استیکینگ اتریوم می‌تواند افزایش یابد در حالی که انتظار می‌رود قیمت اتر کم شود از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×