روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " پس از رأی‌گیری موفقیت‌آمیز، یونی‌سواپ روی راه‌حل جمع‌آوری zkevm پالیگان راه‌اندازی می‌شود از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ منتشر شد.

پس از رأی‌گیری موفقیت‌آمیز، یونی‌سواپ روی راه‌حل جمع‌آوری zkevm پالیگان راه‌اندازی می‌شود

صرافی غیرمتمرکز (DEX) یونی سواپ قرار است روی راه حل رول-آپ ماشین مجازی اتریوم بی نیاز از دانش (zkEVM) پالیگان راه اندازی شود. انتظار می رود این ادغام بازار یونی سواپ را از ارزش کل قفل شده (TVL)، کیف پول های تعاملی منحصر به فرد، حجم معملات و سازگاری با برنامه های غیرمتمرکز (dApps) افزایش دهد زیرا کاربران و سازندگان به طور فزاینده ای …

نوشته پس از رأی گیری موفقیت آمیز، یونی سواپ روی راه حل جمع آوری zkEVM پالیگان راه اندازی می شود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) یونی سواپ قرار است روی راه حل رول-آپ ماشین مجازی اتریوم بی نیاز از دانش (zkEVM) پالیگان راه اندازی شود.انتظار می رود این ادغام بازار یونی سواپ را از ارزش کل قفل شده (TVL)، کیف پول های تعاملی منحصر به فرد، حجم معملات و سازگاری با برنامه های غیرمتمرکز (dApps) افزایش دهد زیرا کاربران و سازندگان به طور فزاینده ای به دنبال راه حل های zkEVM برای ساخت و تجارت هستند.دارندگان توکن یونی سواپ تا 14 آوریل (25 فروردین) فرصت داشتند تا به پیشنهاد راه اندازی نسخه سوم یونی سواپ در zkEVM رأی دهند. این پیشنهاد برای راه اندازی به میلیون رای نیاز داشت و بیش از 42.4 میلیون رأی به نفع راه اندازی کسب کرد.ایمن سازی یونی سواپ با zkEVM پالیگانجک ملنیک، نویسنده پیشنهاد و رهبر توسعه کسب و کار پالیگان، اظهار داشت که ورود زودهنگام به zkEVM موقعیت یونی سواپ را به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز اصلی تثبیت می کند.اثبات بی نیاز از دانش این ادغام، اعتبارسنجی تراکنش های خارج از زنجیره را تأیید و تسریع می کند و از وراثت امنیتی اتریوم برای کاهش خطرات مرتبط با سایر بلاکچین ها استفاده می کند.علاوه بر این، zkEVM پالیگان از پل پالیگان غیر واسطه ای خود استفاده می کند و داده ها را از ارائه دهندگان قابل اعتماد اوراکل به دست می آورد و یک لایه امنیتی اضافی در سطح پروتکل ارائه می دهد.به گفته ملنیک (Melnick)، zkEVM پالیگان در 27 مارس راه اندازی شد و نرخ بالای پذیرش آن باعث شده است که یکپارچه سازی zkEVM آن به یک اولویت اصلی تبدیل شود.تلاش یونی سواپ به ادغام زنجیره BNBدر یک مانور مشابه، یونی سواپ v3 در 15 مارس با زنجیره BNB یکپارچه شد، اما تنها 65 درصد به این پیشنهاد رأی مثبت دادند. شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Andreessen Horowitz (a16z)، بزرگترین دارنده توکن UNI، پانزده میلیون توکن UNI خود را در مقابل این پیشنهاد قرار داد.نمودار قیمت 24 ساعته MATIC/USD | منبع: CoinMarketCapدر زمان نگارش این خبر، ارز بومی پالیگان، MATIC، در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد و در 14 روز گذشته 7.7 درصد افزایش یافته است. با این حال، MATIC همچنان 59.58 درصد از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 2.92 دلار در دسامبر 2021 کم ارزش تر است.پیشنهاد مطالعه: پالیگان (Polygon) چیست؟ معرفی ارز MATIC و شبکه پالیگانSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پس از رأی‌گیری موفقیت‌آمیز، یونی‌سواپ روی راه‌حل جمع‌آوری zkevm پالیگان راه‌اندازی می‌شود از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×