روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " صرافی رمزارزی هوآبی در صدر سازمان‌هایی که اتریوم‌های استیک‌شده را برداشت کرده‌اند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ منتشر شد.

صرافی رمزارزی هوآبی در صدر سازمان‌هایی که اتریوم‌های استیک‌شده را برداشت کرده‌اند

صرافی رمزارزی هوآبی اکنون یکی از بزرگ ترین برداشت کنندگان از قرارداد سهام اتریوم (ETH) است که بیش از 50000 اتر را خارج کرده است. با این حال، صرافی شروع به سپرده گذاری مجدد آن از یک کیف پول دیگر کرد و  تا کنون، پس از به روزرسانی شانگهای، 16000 اتر را به قرارداد برگردانده است که به مجموعه …

نوشته صرافی رمزارزی هوآبی در صدر سازمان هایی که اتریوم های استیک شده را برداشت کرده اند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی رمزارزی هوآبی اکنون یکی از بزرگ ترین برداشت کنندگان از قرارداد سهام اتریوم (ETH) است که بیش از 50000 اتر را خارج کرده است.با این حال، صرافی شروع به سپرده گذاری مجدد آن از یک کیف پول دیگر کرد و تا کنون، پس از به روزرسانی شانگهای، 16000 اتر را به قرارداد برگردانده است که به مجموعه جدیدی از اعتبارسنج ها نیاز دارد.صرافی رمزارزی هوآبی بیشترین سهم را در میان برداشت کنندگان اترهای سهام گذاری شده داردصرافی رمزارزی هوآبی با سهم 28.3 درصدی یا 39776 اتریوم در میان اولین سازمان هایی است که اتریوم های قفل شده در قرارداد را برداشت کرده اند. به گفته نانسن، PieDAO (17 درصد) و کراکن صرافی کریپتو (5.88 درصد) به ترتیب سوم و چهارم هستند.افرادی که از این موضوع مطلع هستند گفتند تعداد زیاد برداشت هوآبی با سهام ETH به دلیل واگذاری سهامداران جدید و قدیمی است. به این ترتیب، ممکن است مقداری اتر برداشته شود و دوباره سپرده شود.قیمت اتر پس از به روزرسانی شانگهای افزایش یافتارز دیجیتال بومی اتریوم، اتر یا ETH، در هفته گذشته 13 درصد افزایش یافته است و در هنگام نوشتن این خبر بالای 2000 دلار معامله می شود. این افزایش را می توان به به روزرسانی شانگهای نسبت داد.نمودار قیمت هفت روزه اتر| منبع: CoinMarketCapبر اساس داده های CoinMarketCap، اتریوم پس از رسیدن به بالاترین سطح هفتگی خود یعنی 2126 دلار در 14 آوریل، اکنون در حدود 2088 دلار معامله می شود.به روزرسانی شانگهای، که به عنوان شپلا (Shapella) نیز شناخته می شود، انتقال شبکه اتریوم از اثبات کار (PoW) به اجماع اثبات سهام (PoS) با کارآمدی انرژی بیشتر است.این به روزرسانی به سهامدارانی که شبکه را ایمن می کنند اجازه می دهد تا اترهای خود را همراه با پاداش هایی که به دست آورده اند برداشت کنند. اجماع جدید نسل جدیدی از اعتبار سنج ها را برای حفظ بلاکچین معرفی کرد.پیشنهاد مطالعه: پس از مرج اتریوم چه اتفاقی خواهد افتاد؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " صرافی رمزارزی هوآبی در صدر سازمان‌هایی که اتریوم‌های استیک‌شده را برداشت کرده‌اند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×