روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " همکاری space and time با microsoft azure برای ارائه داده‌های درلحظه بلاکچین به مشاغل از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ منتشر شد.

همکاری space and time با microsoft azure برای ارائه داده‌های درلحظه بلاکچین به مشاغل

Microsoft Azure و Space and Time با یکدیگر همکاری ای آغاز کرده اند تا به کسب وکارها دسترسی یکپارچه به داده های درلحظه بلاکچین ارائه دهند. این همکاری پس از آن صورت می گیرد که غول فناوری هفت ماه پیش یک دور سرمایه گذاری استراتژیک برای شرکت انبار داده web3 را رهبری کرد. در 19 آوریل، Space and Time، یک شرکت …

نوشته همکاری Space and Time با Microsoft Azure برای ارائه داده های درلحظه بلاکچین به مشاغل اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

Microsoft Azure و Space and Time با یکدیگر همکاری ای آغاز کرده اند تا به کسب وکارها دسترسی یکپارچه به داده های درلحظه بلاکچین ارائه دهند. این همکاری پس از آن صورت می گیرد که غول فناوری هفت ماه پیش یک دور سرمایه گذاری استراتژیک برای شرکت انبار داده web3 را رهبری کرد.در 19 آوریل، Space and Time، یک شرکت متخصص در انبار داده های وب 3، اعلام کرد که انبار داده اش اکنون می تواند از طریق بازار Microsoft Azure راه اندازی شود.مشتریان Azure دوران آسان تری برای ادغام و مدیریت حجم عظیمی از داده های شرکتی در قراردادهای هوشمند و کشف برنامه های کاربردی جدید برای داده های بلاکچین خواهند داشت.این ادغام به سازمان ها اجازه می دهد بدون به خطر انداختن قدرت محاسباتی یا امنیت، فناوری بلاکچین را در عملیات موجود خود بگنجانند.صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر M12 مایکروسافت قبلاً در سپتامبر 2022 یک دور جمع آوری کمک مالی برای Space and Time راه اندازی کرده بود که تعهد خود را برای کمک به مشتریان و شرکا در مورد موارد و سناریوهای استفاده از وب 3 نشان می داد.Microsoft Azure و Space and Time با هم ابزارهایی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهند که برای ساختن نسل بعدی موارد استفاده از بلاکچین نیاز دارند.– کاتلین میتفورد، مدیر ارشد بازاریابی صنعت جهانی در مایکروسافت.در این دوره از محاسبات فراگیر، خدمات ابری جامع مایکروسافت آژور و ویژگی های هویتی و امنیتی درجه یک مجموعه قابل اعتمادی از منابع و ابزارهای کاربردی را برای ساخت برنامه های web3 ارائه می دهد.نیت هالیدی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Space and Time، بر اهمیت حیاتی داده های قابل تأیید در زنجیره های بلوکی، شرکت ها و هوش مصنوعی تأکید کرد.او تأکید کرد که چگونه Space and Time به شرکت ها قدرت می دهد تا داده های بلاکچین را به طور یکپارچه در برنامه های کاربردی و عملیات تجاری خود بگنجانند، که یک جنبه ضروری از رشد مشتری و حفظ شیوه های مدیریت داده مسئولانه است.در نهایت، این همکاری بین Space and Time و Microsoft Azure فرصت های جدیدی را برای پایه های بلاکچین و سازندگان برنامه های غیرمتمرکز (dApp) ایجاد می کند.پیشنهاد مطالعه:اپلیکیشن های غیر متمرکز ساخته شده بر بستر Ethereum یا DappsSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " همکاری space and time با microsoft azure برای ارائه داده‌های درلحظه بلاکچین به مشاغل از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×