روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " فعالیت دوباره آدرسی با 2365 اتریوم که از زمان عرضه اولیه توکن غیرفعال بوده است از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ منتشر شد.

فعالیت دوباره آدرسی با 2365 اتریوم که از زمان عرضه اولیه توکن غیرفعال بوده است

داده های زنجیره ای نشان می دهد صاحب یک کیف پول اتریوم غیرفعال که 2365 اتریوم در طول عرضه اولیه توکن (ICO) دریافت کرده بود، به تازگی 1 اتر را به یک آدرس جدید منتقل کرده است. بر اساس داده های آنچین منتشر شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین، Lookonchain، کیف پول اتریومی که، در بیش از هفت سال …

نوشته فعالیت دوباره آدرسی با 2365 اتریوم که از زمان عرضه اولیه توکن غیرفعال بوده است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

داده های زنجیره ای نشان می دهد صاحب یک کیف پول اتریوم غیرفعال که 2365 اتریوم در طول عرضه اولیه توکن (ICO) دریافت کرده بود، به تازگی 1 اتر را به یک آدرس جدید منتقل کرده است.بر اساس داده های آنچین منتشر شده توسط پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین، Lookonchain، کیف پول اتریومی که، در بیش از هفت سال پیش، از زمان عرضه اولیه سکه (ICO) در بزرگترین شبکه قراردادهای هوشمند جهان، غیر فعال بوده است، دوباره فعالیت خود را آغاز کرده است.یکی از شرکت کنندگان ICO اتریوم پس از 7 سال از خواب بیدار شد و 1 اتر را به یک آدرس جدید انتقال داد.— لوک آن چین (@lookonchain) 24 آوریل 2023طبق توییت Lookonchain، صاحب کیف پول که در طول عرضه اولیه 2365 اتر دریافت کرده بود، به تازگی 1ETH را به آدرس کیف پول جدید ارسال کرده است.زمانی که صاحب کیف پول در عرضه اولیه (ICO) شرکت کرد، ارزش این توکن ها تقریباً 0.31 دلار بود. با این حال، قیمت اتر از آن زمان به شدت افزایش یافت و اکنون 2365 اتر ارزشی بیش از 4 میلیون دلار دارد.اتریوم سرانجام در 12 آوریل از طریق هاردفورک موردانتظار شانگهای به مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) انتقال یافت و باعث ایجاد اعتماد مجدد سرمایه گذاران و شتاب صعودی قیمت آن شد.قیمت اتر (ETH) در بازه زمانی 30 روزه 5.7 درصد افزایش یافت و در 17 آوریل به 2,126 دلار رسید. با این حال، از آن زمان قیمت این دارایی اندکی کاهش یافته است و در زمان انتشار خبر حدود 1844 دلار مبادله شده است.نمودار 24 ساعته اتر |منبع: CoinGeckoبر اساس گزارش CoinGecko، علیرغم دستاوردهای اخیر، قیمت اتر همچنان از بالاترین رکورد خود یعنی 4878.26 دلار در نوامبر 2021 بیش از 61 درصد کمتر است.پیشنهاد مطالعه: چرا سرمایه گذاری در حیطه ICO ها می تواند یک ایده بسیار خوب باشد؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فعالیت دوباره آدرسی با 2365 اتریوم که از زمان عرضه اولیه توکن غیرفعال بوده است از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×