روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " کوین‌بیس با هدف اجرای سیاست‌های سازگار با رمزارزها یک کمپین nft راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ منتشر شد.

کوین‌بیس با هدف اجرای سیاست‌های سازگار با رمزارزها یک کمپین nft راه‌اندازی کرد

کوین بیس صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، یک کمپین توکن غیرقابل تعویض (NFT) با نام «Stand With Crypto» برای توانمندسازی جامعه و ترویج اجرای سیاست های مطلوب راه اندازی کرده است. کوین بیس در اوایل این هفته از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایت کرد و خواستار شفافیت در مورد موضع آژانس در مورد …

نوشته کوین بیس با هدف اجرای سیاست های سازگار با رمزارزها یک کمپین NFT راه اندازی کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

کوین بیس صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سانفرانسیسکو، یک کمپین توکن غیرقابل تعویض (NFT) با نام «Stand With Crypto» برای توانمندسازی جامعه و ترویج اجرای سیاست های مطلوب راه اندازی کرده است.کوین بیس در اوایل این هفته از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایت کرد و خواستار شفافیت در مورد موضع آژانس در مورد قوانین ارزهای دیجیتال شد.این کمپین که در 25 آوریل راه اندازی شد، دارای یک سپر آبی بر روی NFT یادبود کوین بیس و نشان دهنده تلاش گروه برای محافظت و پیشبرد پتانسیل ارزهای دیجیتال است.ما در تلاش خود برای حمایت از سیاست معقول ارزهای دیجیتال با جامعه کریپتو متحد هستیم. تا اینجا دیدیم:🛡️ 80 هزار NFT سپر ساخته شده است✍️ 40 هزار ثبت نام برای #Crypto435🗳️ 70 هزار رای برای قانون حمایت از رمزارزها— کوین بیس 🛡️ (@coinbase) 28 آوریل 2023کوین بیس از شرکت کنندگان در کمپین خواست تا ایموجی سپر را در صفحه توییتر خود به عنوان راهی برای نشان دادن حمایت اضافه کنند.بیش از 13000 نفر از جمله برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، قبلاً این NFT را به عنوان بخشی از این کمپین ضرب کرده اند.طبق داده های اپن سی، بازار NFT، این مجموعه دارای ارزش کلی 5 اتریوم (ETH) و قیمت کف آن 0.0009 ETH است.درآمد حاصل از این مجموعه از طریق یک دور حمایت از رمزارز با مشارکت Gitcoin به سازمان های مختلف اهدا می شود.«Stand With Crypto» کوین بیس یکی از بسیار کمپین های در حال ظهوری است که در اوایل سال جاری پس از معرفی Crypto 435، برای تأثیر بر سیاست گذاری ایالات متحده طراحی شده اند.این کمپین با ارائه اطلاعات تماس در مورد سیاستمداران محلی و یافتن موضع آن ها در مورد ارزهای دیجیتال به کمک به فعالان طرفدار رمزارزها می پردازد.پیشنهاد مطالعه: ایران آنچیند (IranUnchained): آغازگر حقوقی برای کمک به انطباق با قوانینSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کوین‌بیس با هدف اجرای سیاست‌های سازگار با رمزارزها یک کمپین nft راه‌اندازی کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×