روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوین ایران
  • توکن جعلی منسوب به ایلان ماسک کلاهبرداری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خشم رگولاتورهای تگزاس را برانگیخت

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " توکن جعلی منسوب به ایلان ماسک کلاهبرداری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خشم رگولاتورهای تگزاس را برانگیخت از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ منتشر شد.

توکن جعلی منسوب به ایلان ماسک کلاهبرداری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خشم رگولاتورهای تگزاس را برانگیخت

روز چهارشنبه، رگولاتورهای ایالت تگزاس خواستار خاتمه «کلاهبرداری سرمایه گذاری هوش مصنوعی» شدند که با استفاده از آواتارهای متحرک جعلی و تصاویر ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و توییتر، توکن TruthGPT را تبلیغ می کرد تا سرمایه گذاران را فریب دهد. دستور توقف اضطراری علیه Horatiu Charlie Caragaceanu، The Shark of Wall Street و Hedge4.ai ثبت شد. رگولاتورهای تگزاس …

نوشته توکن جعلی منسوب به ایلان ماسک کلاهبرداری های مبتنی بر هوش مصنوعی خشم رگولاتورهای تگزاس را برانگیخت اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

روز چهارشنبه، رگولاتورهای ایالت تگزاس خواستار خاتمه «کلاهبرداری سرمایه گذاری هوش مصنوعی» شدند که با استفاده از آواتارهای متحرک جعلی و تصاویر ایلان ماسک مدیرعامل تسلا و توییتر، توکن TruthGPT را تبلیغ می کرد تا سرمایه گذاران را فریب دهد. دستور توقف اضطراری علیه Horatiu Charlie Caragaceanu، The Shark of Wall Street و Hedge4.ai ثبت شد.رگولاتورهای تگزاس می گویند توکن TruthGPT و خالق آن طی نظارت های معمول بازار که به دنبال ارائه های مختلف هوش مصنوعی بودند، مورد توجه آژانس قرار گرفتند.قانون گذاران تگزاس گفتند توکن TruthGPT و توکن هوش مصنوعی ایلان ماسک (Elon Musk AI) در ماه مارس به عنوان یک کمپین جدید سرمایه گذاری دارایی دیجیتال راه اندازی شدند.در بیانیه قانون گذاران تگزاس آمده است:توکن ها از طریق آواتارهایی که ایلان ماسک را نشان می دهد و آن را با ChatGPT مقایسه می کند، به صورت آنلاین به بازار آمدند، با این ادعا که خریداران می توانند تا 1000 برابر سرمایه گذاری خود درآمد کسب کنند.توکن TruthGPT به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می شود که هوش مصنوعی ایلان ماسک آن را ارائه می دهد. بیانیه رگولاتورها توکن ها را بخشی از یک طرح کلاهبردارانه اوراق بهادار نامید.روتوندا گفت:در این مورد، ما ادعای یک طرح پونزی نداریم، بلکه این طرح کلاهبرداری از طریق پنهان کردن اطلاعات و اظهارات گمراه کننده بود. ما این رویکرد را انتخاب کردیم زیرا تجزیه و تحلیل منابع و استفاده کامل از دارایی ها در پرونده های پونزی زمان می برد.تراویس ایلز، کمیسر اوراق بهادار، دستور توقف اضطراری را برای «محافظت از مردم در برابر آسیب های فوری و جبران ناپذیر» صادر کرد.پیشنهاد مطالعه: روش های رایج کلاهبرداری (اسکم) در حوزه رمزارز و بلاکچین، بخش اولSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توکن جعلی منسوب به ایلان ماسک کلاهبرداری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی خشم رگولاتورهای تگزاس را برانگیخت از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×