روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " پروتکل میکردائو آی‌پی‌های متصل به vpn و کاربران ایالات متحده را مسدود خواهد کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ منتشر شد.

پروتکل میکردائو آی‌پی‌های متصل به vpn و کاربران ایالات متحده را مسدود خواهد کرد

پروتکل غیرمتمرکز وام و استقراض رمزارزی میکردائو در حال ایجاد تغییراتی در نقشه راه خود، از جمله ممنوعیت شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و کاربران ایالات متحده است. تغییرات اساسی پروتکل میکردائو هدف این به روزرسانی که به «Endgame» معروف است، افزایش کارایی، انعطاف پذیری و مشارکت در اکوسیستم میکردائو از طریق ابزارهای هوش مصنوعی (AI) است. لطفاً …

نوشته پروتکل میکردائو آی پی های متصل به VPN و کاربران ایالات متحده را مسدود خواهد کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پروتکل غیرمتمرکز وام و استقراض رمزارزی میکردائو در حال ایجاد تغییراتی در نقشه راه خود، از جمله ممنوعیت شبکه های خصوصی مجازی (VPN) و کاربران ایالات متحده است.تغییرات اساسی پروتکل میکردائوهدف این به روزرسانی که به «Endgame» معروف است، افزایش کارایی، انعطاف پذیری و مشارکت در اکوسیستم میکردائو از طریق ابزارهای هوش مصنوعی (AI) است.لطفاً توجه داشته باشید که کاربران با آدرس های IP آمریکایی و VPN به دلیل تغییر دادن موقعیت جغرافیایی به فرصت های فارمینگ و بازدهی محصول دسترسی نخواهند داشت.—میکردائو (@MakerDAO) 12 مه 2023به روز رسانی شامل 5 مرحله خواهد بوددر فاز 1، به نام Beta Launch، پروتکل میکردائو تغییر نام تجاری کامل با یک برند و وبسایت یکپارچه جدید خواهد داشت. دو توکن جدید با نام های رمز «NewStable» و «NewGovToken» در کنار توکن های DAI و MKR معرفی خواهند شد. DAI یک استیبل کوین الگوریتمی پلتفرم است، و MKR نشانه حاکمیت پروتکل MakerDAO است.در فاز 2 با عنوان انتشار SubDAO ها، شش SubDAO همراه با فارم توکن «NewStable» ایجاد می شود. این SubDAO ها تمرکززدایی را برای میکردائو به ارمغان می آورند و امکان رشد سریع و تصمیم گیری را در حوزه های مربوطه فراهم می کنند.فاز 3 با معرفی ابزارهای هوش مصنوعی حاکمیت را در میکردائو متحول خواهد کرد. این ابزارها که توسط Alignment Artifacts ارائه می شوند، روند تصمیم گیری را بهبود می خشند و زمین بازی را بین خودی ها و اعضای جامعه یکسان می کنند.فاز 4 بر مشوق های مشارکت کاربران در حاکمیت متمرکز است. Sagittarius Lockstake Engine (SLE) کاربران را تشویق می کند تا «NewGovTokens» را در شبکه قفل کنندو با آن ها در رأی گیری ها شرکت کنند. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت که درآمد «NewStable» یا توکن های SubDAO را به عنوان پاداشی برای مشارکت در تأمین امنیت فرآیند حاکمیت کسب کنند.فاز آخر، فاز 5، NewChain را معرفی می کند. این بلاکچین اختصاصی با همه منطق های بک اند برای توکنومیکس SubDAO و امنیت حاکمیت میکردائو سازگار خواهد بود. میکردائو از پروتکل اسپارک رونمایی کردمیکردائو در 8 می از پروتکل Spark رونمایی کرد. اسپارک پروتکلی برای افزایش نقدینگی و قابلیت های بازدهی برای استیبل کوین DAI است.یکی از جنبه های ضروری اسپارک اتصال آن به ماژول پایداری پیوند پروتکل میکردائو است که تعویض فوری USDC را با DAI و sDAI در نسبت 1:1 تسهیل می کند. این ویژگی با امکان تبدیل یکپارچه بین دو دارایی، نقدینگی را افزایش می دهد.پروتکل اسپارک همچنین جزء لاینفک طرح گسترده تر به روزرسانی اندگیم میکردائو است که به دنبال ایجاد DAI به عنوان یک دارایی شناور آزاد است که با دارایی های دنیای واقعی وثیقه می شود.بر اساس این طرح، DAI پیوند خود را با دلار آمریکا به مدت سه سال حفظ خواهد کرد. این بار، میکردائو تا حد امکان اتریوم (ETH) انباشته می ند تا وثیقه غیرمتمرکز خود را افزایش دهد.پیشنهاد مطالعه:بررسی MakerDAO ؛ نگاهی عمیق و کلیSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " پروتکل میکردائو آی‌پی‌های متصل به vpn و کاربران ایالات متحده را مسدود خواهد کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×