روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " لایتنینگ لبز برای مقابله با چالش‌های brc-20 بیت‌کوین پروتکل خود را به‌روزرسانی می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ منتشر شد.

لایتنینگ لبز برای مقابله با چالش‌های brc-20 بیت‌کوین پروتکل خود را به‌روزرسانی می‌کند

لایتنینگ لبز شرکت زیرساختی پیشرو در شبکه لایتنینگ، از نسخه پیشرفته ای پروتکل دارایی های تپ روت (Taproot) رونمایی کرده است. نسخه ی جدید روش کارآمدتری برای استخراج دارایی های جدید در بلاکچین را به کاربران ارائه می دهد. لایتنینگ لبز در یک پست وبلاگی که در 16 می منتشر شد، از رویکردهای موجود برای ثبت داده های کلان دارایی در بلاکچین …

نوشته لایتنینگ لبز برای مقابله با چالش های BRC-20 بیت کوین پروتکل خود را به روزرسانی می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

لایتنینگ لبز شرکت زیرساختی پیشرو در شبکه لایتنینگ، از نسخه پیشرفته ای پروتکل دارایی های تپ روت (Taproot) رونمایی کرده است. نسخه ی جدید روش کارآمدتری برای استخراج دارایی های جدید در بلاکچین را به کاربران ارائه می دهد.لایتنینگ لبز در یک پست وبلاگی که در 16 می منتشر شد، از رویکردهای موجود برای ثبت داده های کلان دارایی در بلاکچین بیت کوین انتقاد کرد و آ ن ها را ناکارآمدی و پروتکل های دست و پاگیر قلمداد کرد که مستقیماً اطلاعات دارایی را در فضای بلوک می نویسند.مقابله با ناکارآمدی ها و ازدحام در شبکههدف پروتکل Taproot Assets این است که برای کاهش چالش های ازدحام که با معرفی استاندارد توکن BRC-20 شبکه بیت کوین را درگیر کرده است، حتی المقدور خارج از زنجیره فعالیت کند.لایتنینگ لبز همچنین اظهار داشت کاربران این پروتکل به زودی می توانند دارایی های BRC-20 را در شبکه لایتنینگ ادغام کنند و دیگر نیازی به ایجاد یک اکوسیستم کاملاً جدید نخواهد بود. کیف پول ها، صرافی ها و بازرگانی ها می توانند به راحتی با پروتکل سازگار شوند و تراکنش های سریع تر و مقرون به صرفه تری را تجربه کنند.پروتکل جدید برای حل چالش های توکن BRC-20Domo، توسعه دهنده پروتکل Taproot Assets، بر برتری خود نسبت به روش های موجود JSON تأکید می کند. این پروتکل انتقال یکپارچه به شبکه لایتنینگ و راه حلی برای انتقال سریع و ارزان دارایی را به کاربران ارائه می دهد.اکثر توکن های BRC-20 که تا به امروز ایجاد شده اند، برای قراردادهای توکن، ضرب کردن توکن ها و تسهیل نقل و انتقالات، بر JSON تکیه کرده اند. با این حال، توسعه دهندگان به این رویکرد انتقاد زیادی وارد کرده اند.پروتکل Taproot Assets که قبلاً به عنوان پروتکل “Taro” شناخته می شد، با شکایت شرکت توسعه بلاکچین Tari Labs در 8 دسامبر سال گذشته مواجه شد، و تغییر نام داد.پروتکل به روز شده نشان دهنده تعهد مداوم لایتنینگ لبز به پیشبرد کارایی و مقیاس پذیری استخراج دارایی در بلاکچین بیت کوین است.در حالی که ارزش کل توکن های BRC-20 برای مدت کوتاهی در 9 می از 1 میلیارد دلار گذشت، از آن زمان به حدود 500 میلیون دلار کاهش یافته است و افت قابل توجهی نزدیک به 50 درصد را تجربه کرده است.پیشنهاد مطالعه: درک شبکه لایتنینگSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " لایتنینگ لبز برای مقابله با چالش‌های brc-20 بیت‌کوین پروتکل خود را به‌روزرسانی می‌کند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×