روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " یک ماه پس از به‌روزرسانی شپلا میزان اترهای استیک‌شده از مرز 20 میلیون عبور کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ منتشر شد.

یک ماه پس از به‌روزرسانی شپلا میزان اترهای استیک‌شده از مرز 20 میلیون عبور کرد

پس از به روزرسانی شپلا (Shapella)، بلاکچین اثبات سهام اتریوم برای اولین بار امکان برداشت اترهای استیک شده را فراهم کرد. این به روزرسانی منجر به افزایش فعالیت در بین دارندگان اتر شد که مشتاقانه توکن های خود را برای اعتبارسنجی در شبکه قفل می کردند. در نتیجه، سپرده گذاری اتر، از زمان اجرای به روزرسانی شپلا در ماه گذشته  به بالاترین …

نوشته یک ماه پس از به روزرسانی شپلا میزان اترهای استیک شده از مرز 20 میلیون عبور کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از به روزرسانی شپلا (Shapella)، بلاکچین اثبات سهام اتریوم برای اولین بار امکان برداشت اترهای استیک شده را فراهم کرد. این به روزرسانی منجر به افزایش فعالیت در بین دارندگان اتر شد که مشتاقانه توکن های خود را برای اعتبارسنجی در شبکه قفل می کردند.در نتیجه، سپرده گذاری اتر، از زمان اجرای به روزرسانی شپلا در ماه گذشته به بالاترین سطح خود رسیده است.یک نقطه عطف قابل توجهتنها یک ماه پس از اجرای موفقیت آمیز به روزرسانی شپلای اتریوم، این شبکه شاهد نقطه عطف قابل توجهی بوده است: حجم کل اترهای استیک شده به بیش از 20 میلیون رسیده است.به روزرسانی شپلا بهبودهای مختلفی را در بلاکچین اتریوم ارائه کرد، از جمله امکان برداشت برای توکن هایی که قبلاً در قراردادهای استیکینگ قفل شده بودند.تنها یک ماه از به روزرسانی شپلای اتریوم می گذرد. از آن زمان، حجم کل سهام ETH از 20 میلیون دلار فراتر رفته است.— بایننس (@binance) 19 مه 2023این به روزرسانی مهم در اواسط آوریل نهایی شد و از آن زمان گام مهمی برای انتقال اتریوم از یک سیستم مبتنی بر ماینینگ به یک مکانیسم اجماع اثبات سهام (POS) پایدارتر و کارآمدتر از نظر انرژی برداشت.شایان ذکر است که با شپلا، بلاکچین اتریوم مرحله به روزرسانی مرج خود را تکمیل کرد، که بهبود مقیاس پذیری را در مرحله آتی فراهم می کند.سایر تحولات قابل توجهلیدو فایننس (Lido Finance)، یکی از پلتفرم های برجسته در اکوسیستم استیکینگ، پس از اجرای موفقیت آمیز به روزرسانی شپلای اتریوم به عنوان یک پلتفرم کلیدی ظاهر شده است.این پلتفرم به کاربران امکان می دهد هر مقدار اتر را به اشتراک بگذارند و نیازی به واریز مستقیم کاربران به شبکه اصلی را که معمولاً به حداقل سپرده 32 اتر نیاز دارد، از بین می برد.لیدو فایننس اخیراً نسخه 2 خود را در 15 می، پس از رأی گیری موفقیت آمیز زنجیره ای، اجرا کرد. نسخه جدید نقطه عطفی به بهبود و ارائه ویژگی ها به کاربران است.پلتفرم هایی مانند لیدو فایننس نقش مهمی در دموکراتیک کردن استیکینگ و گسترش دسترسی مخاطبان بیشتر ایفا می کنند.لیدو فایننس با ارائه یک راه حل منعطف استیکینگ که حداقل مقدار استیک کردن را ندارد، به افراد امکان می دهد در مکانیسم اجماع POS اتریوم بدون مانع شرکت کنند.پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " یک ماه پس از به‌روزرسانی شپلا میزان اترهای استیک‌شده از مرز 20 میلیون عبور کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×