روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " توضیحات یکی از بنیانگذاران لجر درباره به‌روزرسانی پرحاشیه این کیف‌پول سخت‌افزاری از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ منتشر شد.

توضیحات یکی از بنیانگذاران لجر درباره به‌روزرسانی پرحاشیه این کیف‌پول سخت‌افزاری

اریک لارچوک (Éric Larcheveque)، بنیانگذار و مدیرعامل کیف پول سخت افزاری لجر در واکنش به انتقادات گسترده جامعه ارزهای دیجیتال از به روزرسانی Ledger Recover صحبت کرده است. لجر علیرغم انتقادها نقصی ندارد Ledger Recover به کاربران کیف پول سخت افزاری لجر اجازه می دهد تا از عبارات بازیابی مخفی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند. لارچوک اذعان …

نوشته توضیحات یکی از بنیانگذاران لجر درباره به روزرسانی پرحاشیه این کیف پول سخت افزاری اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

اریک لارچوک (Éric Larcheveque)، بنیانگذار و مدیرعامل کیف پول سخت افزاری لجر در واکنش به انتقادات گسترده جامعه ارزهای دیجیتال از به روزرسانی Ledger Recover صحبت کرده است.لجر علیرغم انتقادها نقصی نداردLedger Recover به کاربران کیف پول سخت افزاری لجر اجازه می دهد تا از عبارات بازیابی مخفی خود نسخه پشتیبان تهیه کنند.لارچوک اذعان کرد لجر ممکن است چهره عمومی خود را مخدوش کرده باشد، اما تأکید کرد این مشکلات به دلیل نقص های فنی نیست.او در ردیت به نگرانی های کاربران درباره این به روزرسانی پرداخت و افزود کاربران باید به لجر اعتماد کنند زیرا «اگر به آن اعتماد نداشته باشید، به این معنی که با سازنده سخت افزار خود به عنوان یک دشمن رفتار کنید، و این رویکرد به هیچ وجه نمی تواند کارساز باشد». او تأیید کرد که به روزرسانی اخیر خللی در امنیت این کیف پول به وجود نخواهد آورد.بنیانگذار لجر همچنین اذعان کرد به عنوان مدیر عامل ممکن است کار مهمی در انتقال رویکرد امنیتی به مشتریان انجام نداده باشد. با این وجود، او تاکید کرد امنیت لجر تغییری نکرده است، در حالی که نگرانی های مردم با گذشت زمان بیشتر می شود. او همچنین تأکید کرد که هیچ کس مجبور نیست از عملکرد بازیابی لجر استفاده کند.این عملکرد مستلزم امضای معامله با لجر و اعتماد به شرکت برای به اشتراک گذاشتن عبارت اولیه است.توضیح درباره به روزرسانی Ledger Recoverبا نصب به روزرسانی Ledger Recover مشتریان می توانند در سرویسی ثبت نام کنند که در آن عبارات اولیه آن ها توسط سه طرف مستقل پشتیبانی و رمزگذاری می شود. اگر کاربر عبارت بازیابی خود را فراموش کند، می تواند با استفاده از این تابع آن را بازیابی کند.کاربرانی که به لجر به عنوان یک گزینه بی نیاز از اعتماد برای امن نگه داشتن ارز دیجیتال خود روی آورده بودند، نگران لو رفتن عبارت اولیه از کیف پول سخت افزاری اند.نانو اس (Nano S)، ارزان ترین کیف پول سخت افزاری لجر، به دلیل محدودیت های حافظه، نمی تواند برای استفاده از ویژگی Ledger Recover آپدیت شود.پیشنهاد مطالعه: معرفی دو کیف پول سخت افزاری (Hardware Wallet) شناخته شده و پرطرفدارSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توضیحات یکی از بنیانگذاران لجر درباره به‌روزرسانی پرحاشیه این کیف‌پول سخت‌افزاری از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×