روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " تحلیلگران معتقدند تحریم‌‌ها علیه تورنادو کش عامل کاهش هک رمزارزها در سه ماه اخیر بوده است از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ منتشر شد.

تحلیلگران معتقدند تحریم‌‌ها علیه تورنادو کش عامل کاهش هک رمزارزها در سه ماه اخیر بوده است

شرکت اطلاعاتی بلاکچین TRM Labs اعلام کرد این صنعت در سه ماهه اول سال 2023 به دلیل تلاش های بازیابی و تحریم های اعمال شده بر میکسر اتریوم تورنادو کش (Tornado Cash)، شاهد کاهش چشمگیر تعداد هک ها بوده است. این گزارش حاکی از آن است که هکرها در طی 40 حمله تقریباً 400 میلیون دلار از پروژه های رمزارزی …

نوشته تحلیلگران معتقدند تحریم ها علیه تورنادو کش عامل کاهش هک رمزارزها در سه ماه اخیر بوده است اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

شرکت اطلاعاتی بلاکچین TRM Labs اعلام کرد این صنعت در سه ماهه اول سال 2023 به دلیل تلاش های بازیابی و تحریم های اعمال شده بر میکسر اتریوم تورنادو کش (Tornado Cash)، شاهد کاهش چشمگیر تعداد هک ها بوده است.این گزارش حاکی از آن است که هکرها در طی 40 حمله تقریباً 400 میلیون دلار از پروژه های رمزارزی سرقت کرده اند که نشان دهنده کاهش 70 درصدی پول سرقت شده در مقایسه با مدت مشابه در سال 2022 است.علاوه بر این، مقدار سرقت شده در سه ماهه اول 2023 کمتر از هر سه ماهه سال 2022 بوده است.نمودار میله ای که افزایش و کاهش مقادیر هک کریپتو را نشان می دهد. منبع: TRM Labsاین گزارش روند مثبت صنعت را به اقدامات قانونی علیه هکرها و تحریم تورنادو کش در سال گذشته نسبت می دهد چرا که پولشویی وجوه مسروقه را دشوار می کرد.رگولاتورهایی که مهاجمان را تحت فشار قرار می دهند نیز ممکن است در کاهش هک ها در سه ماهه گذشته نقش داشته باشند.در دسامبر 2022، وزارت دادگستری ایالات متحده، آبراهام آیزنبرگ را دستگیر کرد و او را به دستکاری بازار در پرونده 114 میلیون دلاری صرافی دائمی غیرمتمرکز سولانا، Mango Markets متهم کرد، در حالی که او 67 میلیون دلار از مبلغ سرقت شده را پس داده بود.تحلیلگران TRM Labs اضافه کردند «ممکن است تعقیب قضایی آبراهام به مهاجمان احتمالی این پیام را داده باشد که حتی توافق قربانی برای پیگیری نکردن اقدام قانونی ممکن است محافظتی ایجاد نکند».برای مثال، در آوریل 2023، بهره بردار اویلر فایننس (Euler Finance) 200 میلیون دلار وجوه مسروقه را پس داد. به طور مشابه، هکر Tender.fi که 1.5 میلیون دلار دزدیده بود، با پاداش 850000 دلاری تیم موافقت کرد.این گزارش همچنین به اجرای «استانداردهای ضدپولشویی» توسط صرافی ها، اقدامات قانونی علیه «هکرها» و «ابزارهای اطلاعاتی بلاکچین» به عنوان دلایل کاهش حملات اشاره کرده است.با این حال، تحلیلگران تخمین می زنند که هک های رمزارزی احتمالاً با پیشرفت بازار کریپتو بازخواهندگشت. به این دلیل که فقط چند هک بزرگ می تواند به سرعت آمار را تغییر دهد. تحلیلگران TRM دریافتند که ده هک 75 درصد از کل مبلغ هک شده در سال 2022 را به خود اختصاص داده است.پیشنهاد مطالعه: میکسر ارز دیجیتال چیست؟ + معرفی بهترین میکسرهای بیت کوینSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " تحلیلگران معتقدند تحریم‌‌ها علیه تورنادو کش عامل کاهش هک رمزارزها در سه ماه اخیر بوده است از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×