روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " با سقوط اتریوم به زیر 1700 دلار، تعداد آدرس‌های در ضرر به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته رسید از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ منتشر شد.

با سقوط اتریوم به زیر 1700 دلار، تعداد آدرس‌های در ضرر به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته رسید

بر اساس اطلاعات پلتفرم تحلیلی گلسنود (Glassnode)، تعداد آدرس های اتریومی که در ضررند (با میانگین متحرک 7 روزه اندازه گیری شده) به 43,815,911 رسیده است. این عدد بیشترین مقدار ثبت شده از ژانویه است. این معیار تعداد آدرس هایی را نشان می دهد که شاهد کاهش ارزش دارایی اتریوم خود در یک دوره خاص بوده اند. افزایش اخیر تعداد آدرس های …

نوشته با سقوط اتریوم به زیر 1700 دلار، تعداد آدرس های در ضرر به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته رسید اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بر اساس اطلاعات پلتفرم تحلیلی گلسنود (Glassnode)، تعداد آدرس های اتریومی که در ضررند (با میانگین متحرک 7 روزه اندازه گیری شده) به 43,815,911 رسیده است. این عدد بیشترین مقدار ثبت شده از ژانویه است.این معیار تعداد آدرس هایی را نشان می دهد که شاهد کاهش ارزش دارایی اتریوم خود در یک دوره خاص بوده اند. افزایش اخیر تعداد آدرس های اتریوم نشان می دهد که بخش قابل توجهی از سرمایه گذاران اتریوم در حال حاضر در سرمایه گذاری خود با ضرر مواجه هستند.افزایش تعداد آدرس ها در زیان نشان دهنده دوره افزایش نوسانات بازار یا یک روند نزولی در قیمت ETH است، همانطور که در سقوط اخیر بازار مشاهده شد. این اتفاقات می تواند احساسات سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار دهد و به طور بالقوه منجر به فشار فروش بیشتر شود، و افراد ممکن است تصمیم بگیرند دارایی های خود را برای به حداقل رساندن ضرر یا تضمین سود نقد کنند.علاوه بر این، IntoTheBlock نشان می دهد که مقدار قابل توجهی از ETH در گردش در حال حاضر هنگام مقایسه ارزش فعلی آن با مقادیری که در زنجیره خریداری شده اند، از دست می رود. داده ها نشان می دهد 65.11 میلیون اتریوم یعنی 53.49 درصد از عرضه در گردش در حال حاضر در ضرر است.آدرس های دارنده اتر – 15 ژوئن | منبع: IntoTheBlockعلاوه بر این، سنتیمنت، منبع تجزیه و تحلیل رفتار بازار، در 5 ژوئن اعلام کرد مقدار قابل توجهی از اتریوم به پلتفرم های خود حضانتی و غیرمتمرکز (DeFi) منتقل شده است. اکثر این توکن ها توسط بزرگترین نهنگ ها در شبکه جذب شده اند. در نتیجه، ده آدرس مهم خود حضانتی در حال حاضر دارای بالاترین سطح تاریخ یعنی 31.8 میلیون اتر هستند.این ارقام نشان دهنده تمرکز ذخایر اتریوم در دست چند نهاد بزرگ است. در حالی که برای ارزهای دیجیتال تمرکز ثروت غیرعادی نیست، تسلط فزاینده این آدرس های نهنگ نشان دهنده اعتقاد پایدار به چشم انداز بلندمدت اتریوم است.در همین حال، اتریوم دیروز به 1630 دلار سقوط کرد و پایین ترین ارزش خود را از 16 مارس ثبت کرد. این سقوط بزرگ ترین ضرر اتریوم در طول یک ماه گذشته است. این دارایی در حال حاضر زیر محدوده 1700 دلار معامله می شود.قیمت اتر – 15 ژوئن | منبع: Trading Viewپیشنهاد مطالعه:Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " با سقوط اتریوم به زیر 1700 دلار، تعداد آدرس‌های در ضرر به بالاترین حد خود در 5 ماه گذشته رسید از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×