روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " توافق میان بایننس ایالات متحده و sec باعث شد وجوه مشتریان به ایالات متحده منتقل شود از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ منتشر شد.

توافق میان بایننس ایالات متحده و sec باعث شد وجوه مشتریان به ایالات متحده منتقل شود

بایننس و شعبه آن در آمریکا (Binance.US) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به توافق رسیدند که وجوه مشتریان و کلیدهای خصوصی کاربران Binance.US به ایالات متحده برگردد و در نتیجه از دسترسی مقامات هلدینگ بایننس، از جمله چانگ پنگ ژائو به آن ها جلوگیری کنند. این توافق در پاسخ به درخواست رگولاتور برای …

نوشته توافق میان بایننس ایالات متحده و SEC باعث شد وجوه مشتریان به ایالات متحده منتقل شود اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بایننس و شعبه آن در آمریکا (Binance.US) با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به توافق رسیدند که وجوه مشتریان و کلیدهای خصوصی کاربران Binance.US به ایالات متحده برگردد و در نتیجه از دسترسی مقامات هلدینگ بایننس، از جمله چانگ پنگ ژائو به آن ها جلوگیری کنند.این توافق در پاسخ به درخواست رگولاتور برای مسدود کردن تمام دارایی های Binance.US انجام می شود، زیرا مقامات همچنان به بررسی شکایت علیه این شرکت ادامه می دهند.سازش بایننس و SECچشم انداز نظارتی وب 3 ایالات متحده برای فعالان بازار کاملاً چالش برانگیز بوده است. پرونده حقوقی در حال انجام بین بایننس، Binance.US، و SEC آخرین مورد از یک سری اقدامات اجرایی علیه مشاغل رمزارزی در کشور است.این داستان زمانی شروع شد که SEC با تنظیم شکایتی علیه بایننس و Binance.US آن ها را به تجارت و ارائه اوراق بهادار ثبت نشده به ساکنان ایالات متحده متهم کرد.این شکایت همچنین نگرانی هایی را در مورد ادغام وجوه صرافی و عملکردهای ضعیف ادعایی ایجاد کرد. SEC در ابتدا به دنبال مسدود کردن دارایی های Binance.US از طریق یک دستور محدودکننده موقت بود، زیرا از احتمال جابه جایی دارایی ها در خارج از کشور می ترسید.با این حال، امی برمن جکسون، قاضی ناحیه ایالات متحده، طرفین را ترغیب کرد که به جای توسل به دستور بازدارنده، مصالحه کنند، زیرا قدم گذاشتن در چنین مسیری برای سرمایه گذاران ایالات متحده آسیب رسان است.توافقنامه پیشنهادی تضمین می کند صرافی تا زمانی که پرونده آن نزد رگولاتورها ادامه دارد، به فعالیت عادی خود ادامه می دهد.Binance.US اقداماتی را برای جلوگیری از دسترسی مقامات هلدینگ بایننس به کلیدهای خصوصی، کیف پول های سخت افزاری یا دسترسی به ابزارهای خدمات وب آمازون Binance.US اجرا خواهد کرد. این توافق همچنین از Binance.US می خواهد که اطلاعات جامعی در مورد هزینه های تجاری خود، از جمله هزینه های تخمینی، در هفته های آینده به اشتراک بگذارد.Binance.US همچنین کیف پول های رمزارزی جدیدی ایجاد خواهد کرد که برای کارمندان صرافی جهانی غیرقابل دسترس خواهد بود. این صرافی همچنین موظف شده است اطلاعات بیشتری را به SEC ارائه کند و به یک برنامه بررسی سریع پایبند باشد. مشتریان مستقر در ایالات متحده می توانند وجوه خود را در این دوره برداشت کنند.انتقاد رئیس SECدر همین حال، گری جنسلر در هفته های اخیر با انتقاد قانونگذاران و حامیان وب 3 مواجه شده است، به طوری که اعضای کنگره اخیراً لایحه ای را برای برکناری وی از سمت خود به عنوان رئیس SEC ارائه کرده اند.تنظیم کنندگان این لایحه، تام ایمر و نماینده اکثریت مجلس نمایندگان، وارن دیویدسون، استدلال کرده اند رهبری گنسلر با «مجموعه ای طولانی از سوء استفاده ها» همراه بوده است.در میان نبردهای نظارتی، کوین بیس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، در ماه آوریل دادخواستی علیه SEC ارائه کرد و به دنبال شفافیت بیشتر مقرراتی برای صنعت بود. با این حال، SEC هنوز به درخواست کوین بیس پاسخ نداده و صنعت کریپتو را نامطمئن نگه داشته است.از آنجایی که صنعت کریپتو این قوانین چالش برانگیز را در ایالات متحده دنبال می کند، نتیجه پرونده بایننس و SEC و سرنوشت رئیس گری جنسلر همچنان از نکات مهم مورد توجه است.پیشنهاد مطالعه: معرفی ۱۰ صرافی آنلاین ایرانی معتبر برای ترید رمز ارزهاSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " توافق میان بایننس ایالات متحده و sec باعث شد وجوه مشتریان به ایالات متحده منتقل شود از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×