روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " ftx شکایتی 700 میلیون دلاری علیه شرکت سرمایه‌گذاری مرتبط با هیلاری کلینتون تشکیل داد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ منتشر شد.

ftx شکایتی 700 میلیون دلاری علیه شرکت سرمایه‌گذاری مرتبط با هیلاری کلینتون تشکیل داد

صرافی ورشکسته کریپتو FTX با طرح شکایت علیه دستیار سابق هیلاری کلینتون و شرکت سرمایه گذاری دستیارش اقدام قانونی کرده است. این صرافی به دنبال بازپس گیری 700 میلیون دلار سرمایه گذاری هایی است که ادعا می کند با استفاده از وجوه FTX انجام شده است. بر اساس اسناد دادگاه، بنیانگذار FTX، سم بنکمن-فرید، اجازه انتقال 700 میلیون دلار به …

نوشته FTX شکایتی 700 میلیون دلاری علیه شرکت سرمایه گذاری مرتبط با هیلاری کلینتون تشکیل داد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی ورشکسته کریپتو FTX با طرح شکایت علیه دستیار سابق هیلاری کلینتون و شرکت سرمایه گذاری دستیارش اقدام قانونی کرده است. این صرافی به دنبال بازپس گیری 700 میلیون دلار سرمایه گذاری هایی است که ادعا می کند با استفاده از وجوه FTX انجام شده است.بر اساس اسناد دادگاه، بنیانگذار FTX، سم بنکمن-فرید، اجازه انتقال 700 میلیون دلار به نهادهای وابسته به K5 Global، یک شرکت سرمایه گذاری به مدیریت دستیار سابق کلینتون، مایکل کیوز و یکی از بنیانگذاران، برایان باوم را صادر کرد. FTX ادعا می کند کبنکمن-فرید این انتقال را به عنوان بخشی از طرحی برای سوء استفاده از دارایی های شرکت برای منافع شخصی مجاز دانسته است.این دادخواست نشان می دهد بنکمن-فرید، کیوز را فردی با ارتباطات سیاسی و مشهور توصیف کرده و از او به عنوان «بارابطه ترین فردی که تا به حال ملاقات کرده ام» یاد می کند.FTX ادعا می کند بنکمن-فرید از ارتباطات K5 Global برای تقویت نفوذ سیاسی و اجتماعی خود استفاده کرده است. علی رغم نگرانی هایی که کارکنان FTX در مورد اهداف K5 مطرح کردند، بنکمن-فرید به سرمایه گذاری در پروژه های K5 ادامه داد و در نهایت از کیوز و باوم را به ضرر صرافی و مشتریانش بهره برد.یکی از سرمایه گذاری های مشخصی که در این شکایت به آن اشاره شده یک شرکت تحت کنترل بنکمن-فرید است که از 214 میلیون دلار از FTX برای خرید سهام اقلیت در برند Tequila 818 کندال جنر استفاده کرد.K5 Global به شدت این اتهامات را رد کرد و اظهار داشت که آن ها معتقدند بنکمن-فرید و FTX شرکای قانونی هستند که در یک رابطه تجاری سودمند متقابل مشارکت داشتند. سخنگوی K5 Global بر اعتقاد آن ها به یک مشارکت منصفانه و بلندمدت تأکید کرد.از سوی دیگر، بنکمن-فرید نسبت به اتهاماتی مبنی بر کلاهبرداری از مشتریان FTX با استفاده از وجوه آن ها برای حمایت از سرمایه گذاری های پرخطر خود اعتراف کرده است.از زمان اعلام ورشکستگی، رهبری جدید FTX موفق به بازیابی بیش از 7 میلیارد دلار دارایی شده است که می تواند برای بازپرداخت مشتریانی که وجوه آن ها در طول سقوط صرافی ارز دیجیتال مسدود شد، استفاده شود.علاوه بر شکایت فعلی، FTX همچنین اقدامات حقوقی مربوط به سرمایه گذاری قبل از ورشکستگی خود در پلتفرم سهام Embed و پرداخت های آن به Genesis Global Capital، بازوی وام دهنده ورشکسته شرکت رمزنگاری Genesis را ارائه کرده است.همچنین، FTX اخیراً توافقنامه ای را با موزه هنر متروپولیتن اعلام کرد که در آن موزه موافقت کرد 550 میلیون دلار کمک های مالی دریافتی از شرکت های FTX در سال 2022 را بازگرداند.پیشنهاد مطالعه: صرافی های متمرکز و خطراتی که برای سرمایه کاربران دارندSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " ftx شکایتی 700 میلیون دلاری علیه شرکت سرمایه‌گذاری مرتبط با هیلاری کلینتون تشکیل داد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×