روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " 17.8 میلیارد میم‌‌کوین شیبا اینو در مدت کوتاهی به بایننس و سایر کیف‌پول‌ها منتقل شد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ منتشر شد.

17.8 میلیارد میم‌‌کوین شیبا اینو در مدت کوتاهی به بایننس و سایر کیف‌پول‌ها منتقل شد

داده های اتراسکن نشان می دهد که در ساعت های گذشته، نهنگ های ناشناس نزدیک به 18 میلیارد میم کوین شیبا اینو را انتقال داده اند. بخشی از آن ها برای فروش به بایننس فرستاده شده بود. با کاهش ناگهانی قیمت SHIB، به نظر می رسد برخی از نهنگ ها شروع به فروش میم کوین های خود کرده اند، در حالی که برخی دیگر مشغول خرید بیشتر …

نوشته 17.8 میلیارد میم کوین شیبا اینو در مدت کوتاهی به بایننس و سایر کیف پول ها منتقل شد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

داده های اتراسکن نشان می دهد که در ساعت های گذشته، نهنگ های ناشناس نزدیک به 18 میلیارد میم کوین شیبا اینو را انتقال داده اند. بخشی از آن ها برای فروش به بایننس فرستاده شده بود.با کاهش ناگهانی قیمت SHIB، به نظر می رسد برخی از نهنگ ها شروع به فروش میم کوین های خود کرده اند، در حالی که برخی دیگر مشغول خرید بیشتر آن ها در این قیمت پایین هستند.توکن های SHIB در بایننس فروخته شده و در OKX با شش تراکنش به طور کلی خریده شده است، چهار مورد از آن ها کمی بیش از 8 میلیارد SHIB به بایننس ارسال کردند که دارای 1.8 میلیارد، 1.5 میلیارد، 18.6 میلیون و 4.6 میلیارد میم کوین شیبا اینو بود9,905,500,287 شیب در صرافی OKX خریداری شد و سپس به یک آدرس کیف پول ناشناس واریز شد. پس از آن، این توده عظیم SHIB به کیف پول دیگری منتقل شد که اکنون دارای 2,604,291,682,773 میم کوین شیبا اینو است. اوایل روز گذشته، تعداد کمتری میم کوین شیبا اینو از جمله سه تراکنش 7.8 میلیاردی SHIB به این کیف پول ارسال شد.تصویر از اتراسکنSHIB افت شدیدی را در قیمت خود از سر گذراند. در 22 ژوئن، توکن سگ شیبا اینو ناگهان با فروش خیره کننده ای مواجه شد که بیشتر در صرافی بایننس انجام شد. طبق گزارش U.Today حدود 337 میلیارد SHIB در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال واریز شد.با بیشتر شدن حجم SHIB فروخته شده در سایر صرافی ها نیز، ذخیره کلی دارندگان SHIB کاهش یافت، و به 800 میلیارد کوین رسید. با این حال، حدود نیمی از این مقدار توسط «نهنگ ها» خریداری شد. این موارد قیمت توکن را 7.35 درصد کاهش داد اما بعد به تدریج و با شیبی کند شروع به افزایش کرد. در زمان نگارش این خبر، میم کوین شیبا اینو با قیمت 0.00000780 دلار در بایننس معامله می شود.پیشنهاد مطالعه: هرآنچه باید درباره رمز ارز شیبا اینو بدانید! (Shiba Inu)Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " 17.8 میلیارد میم‌‌کوین شیبا اینو در مدت کوتاهی به بایننس و سایر کیف‌پول‌ها منتقل شد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×