روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " جمینی امکان برداشت ارزهای دیجیتال را برای قربانیان ورشکستگی وویجر فراهم می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ منتشر شد.

جمینی امکان برداشت ارزهای دیجیتال را برای قربانیان ورشکستگی وویجر فراهم می‌کند

صرافی کریپتوی جمینی نقل و انتقالات رمزارزها را برای مشتریانی که از ورشکستگی وویجر متضرر شده بودند، آغاز کرده است و بیان کرد این افراد می توانند ارز دیجیتال خود را به جمینی منتقل کرده و وجوه خود را برداشت کنند. به گفته جمینی، مشتریان آسیب دیده وویجر فقط می توانند رمزارزهای پشتیبانی شده در جمینی را انتقال دهند …

نوشته جمینی امکان برداشت ارزهای دیجیتال را برای قربانیان ورشکستگی وویجر فراهم می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

صرافی کریپتوی جمینی نقل و انتقالات رمزارزها را برای مشتریانی که از ورشکستگی وویجر متضرر شده بودند، آغاز کرده است و بیان کرد این افراد می توانند ارز دیجیتال خود را به جمینی منتقل کرده و وجوه خود را برداشت کنند.به گفته جمینی، مشتریان آسیب دیده وویجر فقط می توانند رمزارزهای پشتیبانی شده در جمینی را انتقال دهند و اعلام کرد دارایی های پشتیبانی نشده ممکن است از دست بروند و غیرقابل بازیابی شوند.همچنین، انتقال توکن ها به جمینی از طریق یک شبکه پشتیبانی نشده می تواند منجر به از دست رفتن وجوه شود. این شرکت از مشتریان می خواهد قبل از شروع سپرده ارز دیجیتال بررسی های لازم را انجام دهند.این صرافی کریپتو همچنین از استقبال تبلیغاتی مشتریان جدید جمینی از وویجر در ایالات متحده خبر داد و بیان کرد آن ها پس از ثبت نام و تأیید در عرض 30 روز پس از افتتاح حساب، 5 دلار بیت کوین دریافت خواهند کرد.مدیر طرح ورشکستگی وویجر دیجیتال ، پاول هیج، اخیراً فاش کرد انتظار می رود امکان برداشت ها بین 20 ژوئن تا 5 جولای آغاز شود، در حالی که برنامه در 15 ژوئن به روزرسانی خواهد شد تا مبلغ موجود برای برداشت را نشان دهد.وویجر در ژوئیه 2022 پس از فروپاشی صندوق تامینی کریپتو Three Arrows Capital یا 3AC که 650 میلیون دلار به کارگزاری کریپتو بدهکار است، اعلام ورشکستگی کرد.در همین حال، امکان انتقال ارز دیجیتال تا 23 ژوئیه 2023 باز خواهد بود و جمینی بیان می کند که توکن هایی که قبل از مهلت از وویجر برداشته نشده اند، لیکوئید شده و بین مشتریان توزیع می شوند.پیشنهاد مطالعه:اکوسیستم بلاکچین و رمزارز ایران: معرفی اکوسیستم صرافی ها در ایرانSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " جمینی امکان برداشت ارزهای دیجیتال را برای قربانیان ورشکستگی وویجر فراهم می‌کند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×