روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم بار دیگر به قربانیان مولتی‌چین خسارت وارد کردند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ منتشر شد.

هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم بار دیگر به قربانیان مولتی‌چین خسارت وارد کردند

پس از یک هک نه رقمی دیگر به زیرساخت های شبکه بریج، در حالیکه بخش مربوط به ارزهای دیجیتال در تلاش است تا وضعیت خود را بهبود داده و خود را بازیابد، هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم مجدداً قصد کلاهبرداری از این قربانیان را داشتند. علیرغم ادعای ایلان ماسک (Elon Musk) مبنی بر بستن …

نوشته هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم بار دیگر به قربانیان مولتی چین خسارت وارد کردند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از یک هک نه رقمی دیگر به زیرساخت های شبکه بریج، در حالیکه بخش مربوط به ارزهای دیجیتال در تلاش است تا وضعیت خود را بهبود داده و خود را بازیابد، هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم مجدداً قصد کلاهبرداری از این قربانیان را داشتند.علیرغم ادعای ایلان ماسک (Elon Musk) مبنی بر بستن حساب کاربری بات های توییتری و ایجاد فشار بر روی حساب های مشکوک، در حال حاضر، هزاران اکانت فعال در این شبکه اجتماعی در حال ترویج کلاهبرداری اند.از دیروز، 7 ژوئیه 2023 (16 تیر)، یک کمپین جعلی «توزیع اضطراری» در تایملاین های کریپتویی توییتر به راه افتاده و مورد توجه قرار گرفته است که در آن هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم (Fantom Foundation)، یک سازمان غیرانتفاعی وابسته به این بنیاد و یک پروتکل بلاکچین با کارایی بالا، قصد فریب کاربران را داشتند با این ادعا که ذخایر توکن فانتوم (FTM ) را برای افرادی که از هک اخیر زیرساخت های پل زنحیره ای آسیب دیده اند، صادر می کنند.دیروز، به دلیل فعالیت های مخرب کمپین کلاهبرداری مذکور، این پروتکل از همه کاربران خود که مکانیسم های آن ها مبتنی بر شبکه فانتوم است درخواست کرد تا همه دارایی ها خود را پس بگیرند و علاوه بر آن، تمام تأییدیه ها را نیز لغو کنند.حساب جعلی ایجاد شده توسط کلاهبرداران برای تقلید از صفحه قانونی توییتر بنیاد فانتوم (Fantom Foundation) طراحی شده و به شدت توسط ربات های توییتر تبلیغ و پشتیبانی می شد.در ساعات پایانی این کمپین، توییتی که در واقع یک دعوت جعلی به برنامه بازپرداخت و لینک فیشینگ بود، بیش از 6000 بار ریتوییت شد. مشکوک ترین هک کریپتو در سال 2023. علاوه براین، این توییت بیش از 43000 بار دیده شد و حتی برخی از کاربران توییتر آن را بوک مارک کردند.پیام های این حساب جعلی، توسط ربات هایی که آواتار آن ها اغلب تصاویری از NFT های برتر و شناخته شده بود، پشتیبانی و تبلیغ می شدند. روز گذشته، فعالیت ناقص عنصر مبتنی بر فانتوم زیرساخت پل چند زنجیره ای مشاهده و گزارش شد.هکرها موفق شدند بیش از 102 میلیون دلار دارایی را برداشت کنند. شبکه مولتی چین (Multichain) پبش از این هم چندین بار هک شده بود. پس از آخرین تلاش برای حمله به این شکبه، اعضای تیم اعتراف کردند که مدیر عامل آن ناپدید شده است و هیچ کس نمی تواند به سرورهای زیرساخت دسترسی داشته باشد.پیشنهاد مطالعه: ۱۲ مورد از جدیدترین کلاهبرداری های ارز دیجیتالSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " هکرها با جعل هویت نمایندگان بنیاد فانتوم بار دیگر به قربانیان مولتی‌چین خسارت وارد کردند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×