روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " کربلا کوین و هشدار انجمن بلاک چین ایران! از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ منتشر شد.

کربلا کوین و هشدار انجمن بلاک چین ایران!

طی روزهای اخیر اخبار انتشار یک کوین ایرانی-اسلامی (به گفته بنیان گذاران)، فضای رمز ارزی کشور را تحت تاثیر قرار داده است. تبلیغات گسترده و وعده سودهای چند هزار درصدی این پروژه، انجمن بلاک چین ایران را به عنوان یک سازمان مردم نهاد، وادار به واکنش کرده است. رئیس انجمن بلاک چین ایران پروژه کربلا کوین (KBL) …

نوشته کربلا کوین و هشدار انجمن بلاک چین ایران! اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

طی روزهای اخیر اخبار انتشار یک کوین ایرانی-اسلامی (به گفته بنیان گذاران)، فضای رمز ارزی کشور را تحت تاثیر قرار داده است. تبلیغات گسترده و وعده سودهای چند هزار درصدی این پروژه، انجمن بلاک چین ایران را به عنوان یک سازمان مردم نهاد، وادار به واکنش کرده است. رئیس انجمن بلاک چین ایران پروژه کربلا کوین (KBL) را واجد تمام نشانه های پروژه های کلاه برداری دانسته و به اهالی جامعه رمز ارز فارسی هشدار داده است که فریب این وعده ها را نخورند!کربلا کوین چیست؟چندی پیش حجمه تبلیغاتی گسترده ای در صفحات پرمخاطب مجازی آغاز شد که در آن پروژه ای رمز ارزی با عنوان «کربلا کوین» معرفی می شد و سود های کلان را برای مخاطبان خود تضمین می کرد. هرچند انتشار توکن های این پروژه هنوز آغاز نشده است، اما بسیاری از فعالین حوزه رمزارزها با توجه به ویژگی های آن، درباره فعالیت این مجموعه ابراز نگرانی کرده اند و هشدارهای لازم را داده اند.برمبنای وایت پیپر ارائه شده در سایت این مجموعه، کربلا کوین قصد دارد با طراحی و سازماندهی یک DAO شیعی، مسلمانان را گرد هم آورد و اکوسیستم مختص شیعیان را پیاده سازی کند. از طرفی بخش عمده ای از ذخیره در گردش این کوین برای کمک به مسلمانان اختصاص داده شده است که بسیار مبهم است. تیم کربلا کوین هیچ ساختاری از قرارداد هوشمند و سازوکار اصلی پروژه ارائه نداده است و بنیان گذاران آن به شکل دقیق مشخص نیستند.هشدار انجمن بلاک چین ایران درباره KBLبا توجه به تبلیغات گسترده این پروژه در فضای مجازی و تشویق مخاطبان با وعده سود ۳۰۰۰ درصدی، انجمن بلاک چین ایران طی بیانیه ای، کربلا کوین را یه پروژه سودجویانه معرفی کرد و به مخاطبان جامعه رمز ارزها هشدار داد که از خرید و سرمایه گذاری در این پروژه خودداری کنند.عباس آشتیانی، رئیس انجمن بلاک چین ایران، طی مصاحبه ای عنوان کرده است که کربلا کوین تمام ویژگی های یک پروژه کلاه برداری را دارد. به گفته او پروژه ای که وعده سود چند هزار درصدی می دهد، مصارف سود حاصل از آن با ابهام مواجه است و بنیان گذاران آن مشخص نیستند، پروژه کلاه برداری است و قرار نیست حتما این اتفاق رخ دهد تا از آن مطمئن شویم. چراکه تمام پروژه هایی از این دست، در سطح دنیا به عنوان پروژه های رمز ارزی سودجویانه شناخته می شوند.کربلا کوین خود را تنها رمز ارز تحت پشتیبانی ایران معرفی می کند. اما عباس آشتیانی طی مصاحبه خود اعلام کرده است که برای انتشار رمز ارز باید مجوزهای رسمی بانک مرکزی ایران صادر شده باشد که به خاطر خلاء های قانونی تا به حال چنین مجوزی صادر نشده و ادعای کربلا کوین درباره قانونی بودن و مجوز داشتن این پروژه فریب است. از طرفی طبق تحقیقات کارشناسان انجمن بلاک چین ایران، علیرغم ادعای مطرح شده توسط تیم ناشناس کربلا کوین، این پروژه در خارج از مرزهای ایران راه اندازی می شود که همین امر نیز فرضیات قبلی را تایید می کند.جمع بندیبنابراین با توجه به شرایط گفته شده و اعلام هشدار انجمن بلاک چین ایران، در انتخاب روش های سرمایه گذاری دقت کنید و فریب وعده سود های کلان رو نخورید. هیچ پروژه رمز ارزی معتبری در جهان نمی تواند مقدار سود سرمایه گذاری تعیین کند. علاوه بر این وایت پیپر هر پروژه رمز ارزی، گویای دقت و شفافیت آن است که به گفته رئیس انجمن بلاک چین ایران، کربلا کوین فاقد این شفافیت است.

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کربلا کوین و هشدار انجمن بلاک چین ایران! از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×