روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " استارک‌نت به‌روزرسانی «کوانتومی-لیپ» را برای افزایش توان عملیاتی شبکه به کار می‌گیرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ منتشر شد.

استارک‌نت به‌روزرسانی «کوانتومی-لیپ» را برای افزایش توان عملیاتی شبکه به کار می‌گیرد

تیم استارک نت به روزرسانی Quantum Leap – Starknet V12.0 را در شبکه اصلی به کار برد که منجر به افزایش توان عملیاتی شبکه شد. این به روزرسانی روز چهارشنبه پس از بیش از یک هفته آزمایش در شبکه گوئرلی اتریوم راه اندازی شد. در این دوره، شبکه به تراکنش های سه رقمی در ثانیه (TPS) نزدیک شد. با این …

نوشته استارک نت به روزرسانی «کوانتومی-لیپ» را برای افزایش توان عملیاتی شبکه به کار می گیرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

تیم استارک نت به روزرسانی Quantum Leap – Starknet V12.0 را در شبکه اصلی به کار برد که منجر به افزایش توان عملیاتی شبکه شد.این به روزرسانی روز چهارشنبه پس از بیش از یک هفته آزمایش در شبکه گوئرلی اتریوم راه اندازی شد. در این دوره، شبکه به تراکنش های سه رقمی در ثانیه (TPS) نزدیک شد. با این حال، این تیم گفت که قصد دارد تا پایان سه ماهه سوم به صدها تراکنش در ثانیه دست یابد.این تیم خاطرنشان کرد به روزرسانی کوانتوم-لیپ پروسه تحویل را در طول مرحله آزمایش بعضاً تا 90 TPS افزایش داده است. این موضوع افزایش قابل توجهی نسبت به سطوح سرعت قبلی شبکه 10 TPS داشت.استارک نت یک شبکه لایه 2 غیر متمرکز است که راه حل های لایه 2 مبتنی بر اعتبار را در خود جای داده است. این راه حل ها از نوعی فناوری رول-آپ بی نیاز از دانش استفاده می کنند که چندین تراکنش خارج از زنجیره را متراکم می کند و به طور گروهی آن ها را در شبکه اتریوم منتشر می کند.Uri Kolodny، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل استارک وبر در بیانیه ای گفت:ما به TPS ثابت 37 دست یافتیم، و سپس در ساعات اولیه صبح چهارشنبه، تقریباً 100 تراکنش انتقال در ثانیه را انجام دادیم. این به روزرسانی به طور بالقوه صدها TPS را در سه ماهه سوم ارائه خواهد کرد.کوانتوم لیپ علاوه بر افزایش توان عملیاتی، بهبودهایی در تأخیرهای شبکه ایجاد کرده است. این به روزرسانی، زمان ورود را در شرایط عادی به کمتر از 10 ثانیه کاهش داده است. کولودنی در ادامه اظهار داشت:به علاوه، هدف ما تأخیر کمتر از 15 ثانیه بود، و در نهایت، اکثریت قریب به اتفاق تراکنش ها زمانی کمتر از 10 ثانیه ثبت کردند.StarkWare پیش بینی می کند این پیشرفت ها با ارائه تراکنش های سریع تر و توان عملیاتی بیشتر برای کاربران، به مقیاس پذیری برنامه های اتریوم در بخش هایی مانند DeFi و بازی ها کمک می کند.تیم استارک نت همچنین برنامه هایی را برای نسخه 13.0 در اواخر امسال ارائه کرده است که قصد دارد هزینه های تراکنش را کاهش دهد. علاوه بر این، نسخه 14.0 که قرار است بعداً منتشر شود، سیستمی را معرفی می کند که توسعه دهندگان را قادر می سازد تراکنش ها را از طریق پرداخت اضافی اولویت بندی کنند.پیشنهاد مطالعه: گیم فای (GameFi) چیست؟ چگونه از بازی های Play to Earn کسب درآمد کنیم؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " استارک‌نت به‌روزرسانی «کوانتومی-لیپ» را برای افزایش توان عملیاتی شبکه به کار می‌گیرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×