روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " فشار قانون‌گذاران ایالات متحده به کنگره برای تصویب قوانین مرتبط با صنعت رمزارز از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ منتشر شد.

فشار قانون‌گذاران ایالات متحده به کنگره برای تصویب قوانین مرتبط با صنعت رمزارز

پس از چالش های اخیر میان کمیسیون بورس و اوراق بهادار و شرکت ریپل، تعدادی از قانون گذاران ایالات متحده از کنگره خواستند تا درباره قوانین مرتبط با صنعت رمزارز شفاف سازی کند. یکی از این قانون گذاران اظهار داشت: کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحت ریاست گری گنسلر نمی تواند فقط با رویکرد اجرایی به پیگیری مقررات خود ادامه …

نوشته فشار قانون گذاران ایالات متحده به کنگره برای تصویب قوانین مرتبط با صنعت رمزارز اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از چالش های اخیر میان کمیسیون بورس و اوراق بهادار و شرکت ریپل، تعدادی از قانون گذاران ایالات متحده از کنگره خواستند تا درباره قوانین مرتبط با صنعت رمزارز شفاف سازی کند.یکی از این قانون گذاران اظهار داشت:کمیسیون بورس و اوراق بهادار تحت ریاست گری گنسلر نمی تواند فقط با رویکرد اجرایی به پیگیری مقررات خود ادامه دهد. این امر تنها به سرمایه گذاران آسیب می رساند و به فضای عدم اطمینان دامن می زند.SEC در برابر ریپلپس از یک نزاع طولانی 3 ساله، پرونده SEC و ریپل سرانجام با پیروزی جزئی برای ریپل به پایان رسید. طبق حکم دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک، فروش XRP تحت سه دسته فروش سازمانی، فروش برنامه ای و سایر روش های دیگر توزیع قرار گرفت.در حالی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر فروش سازمانی تأکید داشت، ریپل توانست در مورد فروش برنامه ای و شیوه های دیگر توزیع نیز نتایج مطلوبی به دست آورد. لازم به ذکر است که SEC هنوز این امکان را دارد که در آینده نسبت به تصمیمات دادگاه درخواست تجدید نظر دهد. پاسخ قانون گذاراندر پی صدور این حکم، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس، پاتریک مک هنری (Patrick McHenry )، و رئیس کمیته کشاورزی مجلس، گلن جی تی تامپسون (Glenn GT Thompson) بیانیه مشترکی صادر کردند.کنگره نیازمند ارائه شفاف قوانین مرتبط با صنعت رمزارز و دارایی های دیجیتال است و بر روی این امر تأکید دارد. این حکم از سرمایه گذاران نهادی در مقایسه با سرمایه گذاران خُرد و عادی حمایت بیشتری می کند. چنین نتایجی زمانی اتفاق می افتند که قانون گذاران، دادگاه ها را مجبور می کنند که به جای کنگره سیاست گذاری کنند. قانون جامع ساختار بازار ما به همه سرمایه گذاران، مشتریان و فعالان بازار همان حمایت های دیرینه موجود در بازارهای مالی سنتی را ارائه خواهد داد.قانون گذاران همچنین به نقایص رویکرد نظارتی کمیسیون بورس و اوراق بهادار اشاره کرده و گفتند:دارایی های دیجیتال ممکن است ذاتاً اوراق بهادار نباشند، اما در شرایط خاص می توانند به عنوان بخشی از یک قرارداد سرمایه گذاری ارائه شوند و قانون ما هم این امر را تأیید می کند.لایحه کریپتو Lummis-Gilibrandسناتور سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) با تکرار دغدغه های همکارانش، ضمن تأکید بر نیاز کنگره به شفافیت نظارتی و شفافیت قوانین مرتبط با صنعت رمزارز، خواستار تصویب لایحه نوآوری مالی Lummis-Gilibrand شد. هدف اصلی این لایحه، انتقال اختیارات کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) است.پیشنهاد مطالعه: آیا بازار رمزارز در نهایت انعکاس دهنده وضعیت بازار اوراق بهادار خواهد بود؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " فشار قانون‌گذاران ایالات متحده به کنگره برای تصویب قوانین مرتبط با صنعت رمزارز از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×