روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " کیف پول چند زنجیره‌ای okx برای اولین بار استیکنیگ بیت‌کوین و توکن‌های brc-20 را ارائه می‌کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ منتشر شد.

کیف پول چند زنجیره‌ای okx برای اولین بار استیکنیگ بیت‌کوین و توکن‌های brc-20 را ارائه می‌کند

پس از راه اندازی پروتکل BRC20-S، که منبع باز است و برای توسعه دهندگان در دسترس است، کاربران وب اکنون می توانند با قرار دادن توکن های بیت کوین یا BRC-20 خود، توکن های BRC20-S کسب کنند. OKX شرکت پیشرو در فناوری Web3، اعلام کرده است کیف پول چند زنجیره ای آن اکنون به کاربران اجازه می دهد توکن های بیت کوین (BTC) و …

نوشته کیف پول چند زنجیره ای OKX برای اولین بار استیکنیگ بیت کوین و توکن های BRC-20 را ارائه می کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

پس از راه اندازی پروتکل BRC20-S، که منبع باز است و برای توسعه دهندگان در دسترس است، کاربران وب اکنون می توانند با قرار دادن توکن های بیت کوین یا BRC-20 خود، توکن های BRC20-S کسب کنند.OKX شرکت پیشرو در فناوری Web3، اعلام کرده است کیف پول چند زنجیره ای آن اکنون به کاربران اجازه می دهد توکن های بیت کوین (BTC) و BRC-20 را به اشتراک بگذارند. این قابلیت جدید با اجرای پروتکل منبع باز BRC20-S OKX امکان پذیر شده است و کاربران را قادر می سازد توکن های BRC20-S را از طریق رول-آپ های دی فای وب 3.0 OKX بدست آورند.این قابلیت مکمل طیف موجود محصولات Web3 Earn در کیف پول OKX است، با ویژگی های بیشتر، از جمله بازاری برای فروش توکن های BRC20-S که به زودی در OKX Web3 DeFi عرضه می شود.پروتکل BRC20-S همچنین به توسعه دهندگان و پروژه های DeFi اجازه می دهد در کیف پول OKX استخرهایی را ایجاد کنند که با آن می توانند توکن های BRC20-S را بین دارندگان بیت کوین یا دارندگان توکن BRC-20 توزیع کنند. این ویژگی در نهایت به تعامل کاربران کمک می کند.جیسون لائو، مدیر ارشد نوآوری OKX گفت:کیف پول OKX اولین کیف پول چند زنجیره ای است که امکان استیکینگ را برای توکن های بیت کوین و BRC-20 فراهم می کند. ما از کاربران کیف پول OKX شنیده ایم که خواهان فرصت های بیشتری برای مشارکت در اکوسیستم هستند. ما به طور مداوم به بازخوردها گوش می دهیم و مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن ویژگی های بیشتر در اواخر این ماه هستیم.OKX یکی از حامیان قدیمی بیت کوین است و بیش از دو سال پیش شبکه لایتنینگ را در صرافی متمرکز خود ادغام کرده است تا امکان واریز و برداشت سریع تر و ارزان تر بیت کوین را فراهم کند. کیف پول OKX همچنین اولین کیف پول چند زنجیره ای است که با راه اندازی بازار اوردینال ها از توکن های BRC-20 و معاملات NFT بیت کوین پشتیبانی کرد.پیشنهاد مطالعه:بهترین کیف پول های رمزارزی در سال ۲۰۲۳Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کیف پول چند زنجیره‌ای okx برای اولین بار استیکنیگ بیت‌کوین و توکن‌های brc-20 را ارائه می‌کند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×