روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " گزارش ccdata: ارزش بازار استیبل کوین‌ها به پایین‌ترین سطح در دو سال گذشته رسید از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ منتشر شد.

گزارش ccdata: ارزش بازار استیبل کوین‌ها به پایین‌ترین سطح در دو سال گذشته رسید

بخش استیبل کوین در طول ماه جولای تا هفدهم به روند نزولی خود ادامه داده است و شانزدهمین افت ماهانه خود را در پایین ترین سطح خود از آگوست 2021 نشان می دهد و با 0.82 درصد کاهش به 127 میلیارد دلار رسیده است. طبق آخرین گزارش استیبل کوین ها و CBDCهای CCData، در این ماه USDT همچنان …

نوشته گزارش CCData: ارزش بازار استیبل کوین ها به پایین ترین سطح در دو سال گذشته رسید اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

بخش استیبل کوین در طول ماه جولای تا هفدهم به روند نزولی خود ادامه داده است و شانزدهمین افت ماهانه خود را در پایین ترین سطح خود از آگوست 2021 نشان می دهد و با 0.82 درصد کاهش به 127 میلیارد دلار رسیده است.طبق آخرین گزارش استیبل کوین ها و CBDCهای CCData، در این ماه USDT همچنان با ارزش بازار جدید 83.8 میلیارد دلاری، که 65.9 درصد از بخش استیبل کوین ها را به خود اختصاص می دهد، همچنان استیبل کوین برتر باقی مانده است. در مقابل، USDC و BUSD با کاهش 3.01 و 4.57 درصد به ترتیب به 26.9 میلیارد و 3.96 میلیارد دلار رسیدند.USDC به طور خاص هفتمین کاهش ماهانه متوالی خود را تجربه کرده است و اکنون به کمترین میزان سرمایه بازار خود از ژوئن 2021 رسیده است. این کاهش باعث شد تسلط بازار این استیبل کوین بر فضای ارزهای دیجیتال از 10.5 درصد در ژوئن به 10.3 درصد کاهش یابد.منبع: CCDataبا این وجود، در ماه ژوئن حجم معاملات استیبل کوین با افزایش 16.6 درصدی به 482 میلیارد دلار رسید که بسیاری از غول های مالی سنتی از جمله بلک راک، فیدیلیتی و اینوسکو برای فهرست کردن صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده ثبت نام کردند.این پرونده ها منجر به افزایش خوش بینی در بین سرمایه گذاران شد و به افزایش فعالیت های تجاری رسید. بر اساس جزئیات این گزارش، این اولین افزایش ماهانه حجم معاملات استیبل کوین از مارس 2023 بوده است.این پرونده همچنین به افزایش 10.4 درصدی حجم معاملات جفت های معاملاتی فیات اشاره کرد که به 125 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که سهم بازار این جفت های معاملاتی در برابر جفت های معاملاتی استیبل کوین از نظر حجم در پایین ترین حد خود بوده است.روند نزولی بخش استیبل کوین با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال اتفاق می افتد، در حالی که حکم مهم اخیر به نفع توکن XRP در نبرد حقوقی بین کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و ریپل نیز برای بازار مثبت تلقی می شود.پیشنهاد مطالعه: استیبل کوین چیست؟ (Stablecoin) معرفی انواع استیبل کوینSource

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گزارش ccdata: ارزش بازار استیبل کوین‌ها به پایین‌ترین سطح در دو سال گذشته رسید از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×