روی خط خبر

  • ارز دیجیتال
  • کوین ایران
  • کمیسیون بورس و اوراق بهادار از صرافی رمزارز کوین‌بیس درخواست کرد که معامله تمام رمزارزها به جز بیت کوین را متوقف کند

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " کمیسیون بورس و اوراق بهادار از صرافی رمزارز کوین‌بیس درخواست کرد که معامله تمام رمزارزها به جز بیت کوین را متوقف کند از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ منتشر شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار از صرافی رمزارز کوین‌بیس درخواست کرد که معامله تمام رمزارزها به جز بیت کوین را متوقف کند

براساس گزارش فایننشال تایمز و به نقل از برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی رمزارز کوین بیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) پیش از شکایت از این صرافی رمزارز، از کوین بیس درخواست کرده بود که معامله تمام ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین (BTC) را متوقف کند. آرمسترانگ به FT گفت که کمیسیون بورس و …

نوشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار از صرافی رمزارز کوین بیس درخواست کرد که معامله تمام رمزارزها به جز بیت کوین را متوقف کند اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

براساس گزارش فایننشال تایمز و به نقل از برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی رمزارز کوین بیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) پیش از شکایت از این صرافی رمزارز، از کوین بیس درخواست کرده بود که معامله تمام ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین (BTC) را متوقف کند.آرمسترانگ به FT گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار این توصیه را پیش از اقدام قانونی علیه شرکت بورس نزدک (Nasdaq-listed company) در ماه گذشته و به دلیل عدم ثبت به عنوان کارگزارمطرح کرده است.در 6 ژوئن، SEC این صرافی را به نقض قانون مربوط به اوراق بهادار متهم کرد و مدعی شد که کوین بیس به طور همزمان به عنوان کارگزار، صرافی و مرکز تهاتر اوراق بهادار ثبت نشده یعنی 13 رمزارز مختلف به استثناء بیت کوین، فعالیت می کند. کوین بیس در واکنش به این خبر اعلام کرد که این اقدام SEC، ناقض روند قانونی و به منزله سوءاستفاده از اختیارات است. در حال حاضر و حتی پس از پیروزی نسبی ریپل در دادگاه علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار، درگیری کوین بیس و این کمیسیون و فرآیندهای قانونی مربوط آن همچنان به قوت خود باقی است.براساس گزارش FT، آرمسترانگ گفت:افرادی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار به سراغ ما آمدند و گفتند تمام دارایی های دیجیتالی به غیر از بیت کوین، مشکلات امنیتی دارند. ما به نشانه اعتراض پرسیدیم که چطور به این نتیجه رسیده اند، چون براساس قانون چنین چیزی صحیح نیست و در جواب گفتند که نیازی به پاسخ گویی و توضیحات بیشتر نیست و به استثناء بیت کوین، بهتر است هرچه زودتر سایر ارزهای دیجیتال را از لیست خارج کنیم. در چنین شرایطی، راهی به جز اقدام قانونی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار پیش روی ما نبود.این کمیسیون به فایننشال تایمز گفت که بخش اجرایی SEC هیچ درخواست رسمی از شرکت ها مبنی بر حذف دارایی های کریپتو نکرده است.این کمیسیون افزود:در جریان یک تحقیق، کارکنان ممکن است دیدگاه خود را در مورد اینکه چه رفتاری ممکن است سوالاتی را در ارتباط با قوانین اوراق بهادار برای کمیسیون ایجاد کند، به اشتراک بگذارند.گری جنسلر، رئیس SEC قبلاً گفته بود که همه ارزهای دیجیتال به غیر از بیت کوین، جزو اوراق بهادار هستند.پیشنهاد مطالعه:آیا بازار رمزارز در نهایت انعکاس دهنده وضعیت بازار اوراق بهادار خواهد بود؟Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " کمیسیون بورس و اوراق بهادار از صرافی رمزارز کوین‌بیس درخواست کرد که معامله تمام رمزارزها به جز بیت کوین را متوقف کند از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×