روی خط خبر

موضوع: ارز دیجیتال منبع: کوین ایران
امتیاز: 5 5

خبر " گیم‌استاپ خدمات کیف پول‌های رمزارزی خود را به دلیل فضای نامطمئن نظارتی متوقف کرد از منبع کوین ایران " با موضوع CryptoNews-ارز دیجیتال در تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ منتشر شد.

گیم‌استاپ خدمات کیف پول‌های رمزارزی خود را به دلیل فضای نامطمئن نظارتی متوقف کرد

شرکت گیم استاپ اعلام کرده است خدمات کیف پول های ارزهای دیجیتال خود را به دلیل «ابهامات نظارتی» متوقف می کند. در اول نوامبر، این شرکت پشتیبانی خود را از کیف پول های iOS و افزونه کروم که به کاربران اجازه می دهد ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض و برنامه های غیرمتمرکز را در شبکه اتریوم (ETH) مدیریت کنند، لغو خواهد …

نوشته گیم استاپ خدمات کیف پول های رمزارزی خود را به دلیل فضای نامطمئن نظارتی متوقف کرد اولین بار در کوین ایران. پدیدار شد.

شرکت گیم استاپ اعلام کرده است خدمات کیف پول های ارزهای دیجیتال خود را به دلیل «ابهامات نظارتی» متوقف می کند.در اول نوامبر، این شرکت پشتیبانی خود را از کیف پول های iOS و افزونه کروم که به کاربران اجازه می دهد ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض و برنامه های غیرمتمرکز را در شبکه اتریوم (ETH) مدیریت کنند، لغو خواهد کرد.چشم انداز نظارتی در حال تحولدر اطلاعیه 1 آگوست در وب سایت رسمی خود، گیم استاپ به مشتریان اطمینان داد علیرغم توقف کیف پول ها، انتقال آرام دارایی ها را برای کاربران در نظر گرفته است.به عنوان بخشی از طرح انتقال، این شرکت به همه کاربران توصیه می کند تا قبل از 1 اکتبر 2023، رمز عبور خود را ایمن کنند. مشتریان با دسترسی به رمز عبور مخفی، می توانند حساب های خود را با استفاده از هر کیف پول سازگار بازیابی کنند.اطلاعیه کیف پول GameStop | منبع: کیف پول GameStopتصمیم گیم استاپ برای متوقف کردن کیف پول های ارزهای دیجیتال خود نشان دهنده دور شدن از استراتژی رمزارزی شرکت است.در ژوئن 2022، گیم استاپ برنامه های خود را برای توسعه بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) و تجارت رمزارزی خود پس از زیان 160 میلیون دلاری بین ماه های مارس تا ژوئن به اشتراک گذاشت.بازار NFT این شرکت یک سال پیش، در 11 جولای 2022 راه اندازی شد، اما همزمان با کاهش هیجانات پیرامون توکن های دیجیتال بود. بنابراین، علی رغم ادعاهایی مبنی بر اینکه این سرمایه گذاری ها باعث سوددهی مجدد شرکت می شوند، رقابت بین بازارهای NFT تشدید شده است و شش ماه بعد، گیم استاپ اعلام کرد که سرمایه گذاری های مرتبط NFT و کریپتو خود را جمع می کند.با این حال، این اطلاعیه تنها تغییری نیست که این شرکت با آن مواجه است. در یک بیانیه مطبوعاتی در 27 جولای، تغییرات عمده ای در هیئت مدیره اتفاق افتاد و مدیر مالی دیانا ساعده جاجه در 11 اگوست از سمت خود کنار رفت. او این سمت را از مدیر مالی مایک ریکوپرو، که در ژوئیه 2022 شرکت را ترک کرد، بر عهده گرفته بود. این پیشرفت اخیر به تلاش های مداوم شرکت برای شکل دادن به تیم اجرایی خود و بازگرداندن شرکت به شکوه سابق نسبت داد.تغییرات در گیم استاپ در حال انجام استگیم استاپ تنها شرکتی نیست که تحت تأثیر عدم قطعیت نظارتی قرار گرفته است. اقدامات قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه غول های ارزهای دیجیتال بایننس و کوین بیس، که آن ها را به نقض قوانین اوراق بهادار متهم کرده بود، منجر به تغییرات زیادی برای صرافی ها و حتی شرکت هایی مانند Wyre شده است.پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول های رمزارزی در سال ۲۰۲۳Source

کریپتو هگزا سایت بازنشر خبری است و در قبال محتوای اخبار نشر شده هیچ مسولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار ارزهای رمزگذاری شده در حوزه CryptoNews-ارز دیجیتال، نشر خبر " گیم‌استاپ خدمات کیف پول‌های رمزارزی خود را به دلیل فضای نامطمئن نظارتی متوقف کرد از منبع کوین ایران. "

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون
× ×